Антиплагіат

Відповідно до «Положення про запобігання порушення права інтелектуальної власності та забезпечення академічної доброчесності в навчальній, творчій, науковій та науково-дослідній роботі учасників навчального процесу ЛНАМ» від 23.11.2017 та Розпорядження Ректора ЛНАМ №61 від 28.11.2018 у практику підготовки дипломних робіт ввелась апробація наукової (теоретичної) пояснювальної кваліфікаційної записки на предмет плагіату за допомогою онлайн-системи StrikePlagiarism.com

Для використання системи, потрібен лише комп'ютер/планшет та підключення до Інтернету.

Кожен студент/аспірант має право перевірки своєї роботи безкоштовно лише один раз (за кошти Академії).

Для проходження перевірки студенту/аспіранту необхідно:

1. подати на свою кафедру адресу персональної електронної пошти для того, щоб адміністратор  зареєстрував користувача в системі; 

2. після отримання на свою персональну пошту реєстраційних даних (лист з активацією облікового запису може потрапити в спам, перевірте його), самостійно завантажити наукову роботу (файл) на перевірку у відповідності до інструкції.

Інструкція для Користувача (студента/аспіранта/дисертанта)

На перевірку завантажується Наукова робота без титульної сторінки, змісту, переліку ілюстрацій, переліку літератури. Іншими словами, на перевірку завантажується окремо сформований файл (бажано формату MS Word) у якому є Вступ, Розділи та Висновки.
У вікні налаштування уважно заповніть назву роботи та виберіть вашого наукового керівника з готового автоматичного переліку, оберіть тип документу (наприклад магістерська робота).
Після натискання "додати" оберіть тип перевірки - "з балансу користувача".
Результати перевірки будуть сформовані у відповідності до Інструкції про Інтерпретацію звіту подібності

3. Після завершення процесу перевірки потрібно видрукувати такі автоматично згенеровані у персональному кабінеті Користувача документи:
короткий звіт (зразок)
зайдіть в особистий кабінет—документи—дії—завантажити короткий звіт PDF

протокол аналізу звіту науковим керівником (зразок)
зайдіть в особистий кабінет—документи—протоколи

4. Звіт та підписаний відповідно науковим керівником протокол аналізу докладаються до наукової роботи (зшивати не потрібно).

 

Питання-відповіді за адресою
plagiat@lnam.edu.ua
Адміністратор системи Тарас Кулешник