Дистанційне навчання

Засоби дистанційного проведення занять та оцінювання студентів:

Академія є учасником Google Workspace for Education. Використовуючи свій корпоративний обліковий запис в домені @lnam.edu.ua викладачі можуть скористатися такими сервісами організації дистанційного навчання як:

Google Meetсервіс відеотелефонного зв'язку.

Google Classroomбезкоштовний вебсервіс, створений Google для навчальних закладів з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом. Основна мета сервісу — прискорити процес поширення файлів між педагогами та здобувачами освіти. Може використовуватися у закладах вищої освіти викладачами та студентами.

Google Classroom об'єднує в собі: Google Drive для створення і обміну завданнями, Google Docs, Sheets and Slides для їх написання, Gmail для спілкування, Google Calendar для розкладу та інші вебсервіси. Здобувачі освіти можуть бути запрошені до класу через приватний код, чи автоматично імпортуватися зі шкільного сайту. Кожен клас створює окрему папку на Google диску відповідного користувача Google Drive, куди подається робота, котру оцінює викладач. Мобільні додатки, доступні на iOS і Android, дозволяють користувачам робити фото та прикріпляти їх до завдань, ділитися файлами з інших додатків та мати офлайновий доступ до інформації. Педагог може відстежувати прогрес кожного здобувача освіти, а після оцінки його роботи, повернути її, супроводжуючи коментарями.

Інші платформи зв'язку:

Zoom - безкоштовна платформа для проведення вебінарів та конференцій Zoom  (zoom.us)
(можливість відео та аудіо зв'язку, демонстрації вашого екрану з можливістю вибору активних вікон на пристроях інших учасників веб-конференції, існують як десктопні версії так і мобільні, максимальна тривалість конференції обмежена 40 хв., після чого потрібно створити конференцію по-новому. Академія звернулася до Розробників зняти дане обмеження для навчального закладу в умовах світової пандемії. Очікуємо на рішення.)

Skype - програма для безкоштовної голосової та відео-конференції (skype.com)
(можливість відео та аудіо зв'язку, демонстрації вашого екрану на пристроях інших учасників веб-конференції, існують як десктопні версії так і мобільні, максимальна кількість учасників конференції обмежена 50 клієнтами, для приєднання до конференції не обов'язково встановлювати окреме програмне забезпечення)