Наша команда

Федак Дарина 

голова студентської ради 

Привіт, я очолюю студентську раду нашої Академії. Тут я відповідаю за організацію роботи всієї команди (від підтримки роботи відділів до комунікації зі старостами). Часто є “місточком” для співпраці і комунікації студентів з керівництвом академії.
До мене ти можеш звернутися у разі необхідності отримати більше інформації про діяльність студентської ради, або якщо просто маєш бажання  реалізувати ініціативу, але не знаєш як. Звертайтесь, завжди рада допомогти.   

Мій телеграм @bogema2o
Моя пошта darinafedak@gmail.com

Яслик Єва

секретарка студентської ради 

Я організовую контроль за виконанням рішень студентської ради та веду всю пов'язану з цим документацію.
До мене ти можеш звернутись для отримання витягів з протоколів зборів студради.
Я відкрита для спілкування людина, якщо потребуєш більшої душевної інформації, можеш звернутися до мене.

Мій телеграм: @YevyskaYaslik
Моя пошта: yevayaslik2@gmail.com

Івасюк Михайло

заступник голови студентської ради 

У студраді я відповідаю за організацію роботи голів факультетів, беру участь у засіданнях, де розглядаються проблемні питання студентського життя. У разі відсутності голови студради виконую її обов’язки.
До мене ти можеш звернутися щодо інформації про діяльність голів студентських рад факультетів.
Я той самий друг, який розуміє, “що тут твориться”. Ти завжди можеш написати мені.

Мій телеграм: @mivasyuk
Моя пошта: misha.ivasyuk.1223@gmail.com

Максименко Христина

голова правозахисного відділу/ голова ради гуртожитку 

Я можу проконсультувати, допомогти вирішити питання, конфлікт, будь-яку ситуацію, де порушуються права наших студентів.
Як голова ради гуртожитку, я виконую роль посередника між студентами і адміністрацією. Координую команду старост гуртожитку, котрі допомагають трохи тримати його в чистоті.
Якщо у вас є питання щодо гуртожитку або до правозахисного відділу, звертайтесь, будемо разом вирішувати.

Мій телеграм: @Khrystynamaks
Моя пошта: kristinamaks08@gmail.com

Веретильна Карина

голова проєктного відділу

Я відповідаю за те, аби ідеї не губилися, бо має виконуватися місія нашого відділу - створення більшого двіжу. Моя основна роль у команді відділу - тримати курс прямо і не дати розвалитися цьому човну (проєкту,команді).
До мене пишіть/звертайтесь якщо хочете:
- допомоги з реалізацією ідеї - ми проконсультуємо щодо можливості її втілення (де взяти гроші, до кого звертатися по щось там, як запросити того-то і т.д.) та, у міру можливості, втілимо.
- стати частиною відділу.

Мій телеграм: @karen_kya
Пошта: karynaveretylna@gmail.com

Сосоєнко Ельвіра

голова комунікаційного відділу

У студраді я відповідаю за організацію роботи в комунікаційному відділі. Наш відділ займається висвітленням діяльності студентської ради  через медіа (в основному  соціальні мережі та сайт ЛНАМ). Ми разом інформуємо студентів про найважливіші події в житті ЛНАМ. 
До мене ти можеш звернутися, якщо твоєму проєкту або ідеї потрібне висвітлення через наші канали комунікацій. Ну, або просто хочеш доєднатися до нашої команди)
Моя пошта: ellyasosoenko@gmail.com

Леуш Дар’я

голова студентської ради факультету “Дизайн” 

Я інформую студентів-дизайнерів про все, що їм потрібно знати стосовно того, що відбувається в академії.  Хоча найголовніша моя робота це по-материнськи дбати про студентів, щоби всі почували себе як вдома: могли спокійно отримувати свою вищу освіту без сварок і суму. 

Якщо ти студент/ка факультету дизайну, то можеш завжди звернутися до мене у разі виникнення питань про діяльність факультету.

Мій телеграм: @Dariusy
Моя пошта: dasha.leush@gmail.com

Абрамова Анастасія

голова студентської ради кафедри Дизайну Костюму 

У студраді я відповідаю за комунікацію зі студентами на своїй кафедрі. Також намагаюся зробити свій невеличкий внесок у покращення кафедри, аби студенти були ще більше задоволені процесом навчання.
Я завжди відкрита до спілкування і, якщо ти навчаєшся на кафедрі дизайну костюму, ти можеш звернутися до мене у разі виникнення питань/конфліктів у процесі навчання.

Мій телеграм @abraamovaaa
Моя пошта nastya.abramova.0612@gmail.com

Моргун Діана

голова студентської ради кафедри Дизайну Середовища 

Я частина команди нашої студради. Відповідаю за зв'язок між нею та студентами своєї кафедри. Хочу, щоб кожен студент пам’ятав, що він не один на цьому непростому шляху здобування освіти  та може завжди звернутися по допомогу особисто мою або збірної наших старост. Вже 3 роки ( якщо ви читаєте це пізніше 2022 р., то  більше 3 років) я староста і тому відповідати щоденно на чиїсь питання - стиль мого життя. Чекаю на твої! 

І пам'ятайте: макетування в серці. 

Мій телеграм: @hodordi
Моя пошта: diana0511dm@gmail.com

Ярема Роксоляна

голова студентської ради факультету ІТМ

Відповідаю за комунікацію зі студентами факультету ІТМ та ММ. 
У разі виникнення питань чи непорозумінь студенти можуть звернутись до мене.
Не забувайте,що студрада - це такі ж студенти, як ви *ми також інколи запізнюємось на пари та боїмося сесії*  і ми як ніхто вас зрозуміємо))

Мій телеграм @wuludub_dub
Моя пошта roxolyana2004@gmail.com

Якимів Дмитро

голова студентської ради факультету ДПМ

Відповідаю за факультет вказаний вище. Я проводжу інформування щодо нововведень в академії та займаюся всім іншим, що стосується комунікації зі студентами. Важливо наголосити: якщо ви студент з мого факультету, ні в якому разі не бійтеся зв'язатись зі мною - я зроблю все, що в моїх силах, щоб дати відповіді на ваші запитання або спільно з нашою командою вирішити проблеми чи конфліктні ситуації на ваших кафедрах (якщо вони є).

Мій телеграм: Barnakl_ua
Моя пошта: dima.djd844@gmail.com

Риженко Уляна

голова студентської ради  факультету ОМІР 

Як голова свого факультету, я відповідаю за комунікацію зі студентами, поширення свіжої інформації на таких кафедрах: СМ, МЖ, РТМ, АМП та МДС.
Мені важливо знати, що турбує вас.
Не бійтеся мені написати.
Я намагатимусь допомогти вирішити ваші питання. Завжди не проти зустрітись і поговорити про певні проблеми наживо (а за чашкою кави це було б ідеально)

Мій телеграм: @uliaryzhulya
Моя пошта: uliana5125@gmail.com