Наша команда

Софія Іванчук 

голова студентської ради 

Привіт, я очолюю студентську раду нашої Академії. Тут я відповідаю за організацію роботи всієї команди (від підтримки роботи відділів до комунікації зі старостами). Часто є “місточком” для співпраці і комунікації студентів з керівництвом академії. До мене ти можеш звернутися у разі необхідності отримати більше інформації про діяльність студентської ради, або якщо просто маєш бажання реалізувати ініціативу, але не знаєш як. Звертайтесь, завжди рада допомогти.

Мій телеграм: @bulk_s
Моя пошта: 41aaza41@gmail.com

 

Віктор Палій

секретар студентської ради 

Я організовую контроль за виконанням рішень студентської ради та веду всю пов'язану з цим документацію. До мене ти можеш звернутись для отримання витягів з протоколів зборів студради. Я відкритий для спілкування, якщо потребуєш більшої інформації, можеш звернутися до мене.

Мій телеграм: @werbrent
Моя пошта: viiktor.paliy@gmail.com

 

Дарина Федак

заступниця голови студентської ради

У студраді я є правою рукою голови студради, у разі відсутності Софії виконую її обов’язки. Відповідаю за організацію роботи голів факультетів, беру участь у засіданнях, де розглядаються проблемні питання студентського життя. До мене ти можеш звернутися щодо інформації про діяльність голів студентських рад факультетів.

Мій телеграм: @bogema2o
Моя пошта: darafedak@lnam.edu.ua

 

Таміла Молнар

голова правозахисного відділу

Я можу проконсультувати, допомогти вирішити питання, конфлікт, будь-яку ситуацію, де порушуються права наших студентів. Я виконую роль посередниці між студентами і адміністрацією. Якщо у вас є питання щодо правозахисного відділу, звертайтесь, будемо разом вирішувати.

Мій телеграм: @afaik_tamila
Моя пошта: molnar.tamilochka@gmail.com

 

Настя Ковальова

голова проєктного відділу

Я відповідаю за те, аби ідеї не губилися, бо має виконуватися місія нашого відділу - створення більшого двіжу. Моя основна роль у команді відділу - тримати курс прямо і не дати розвалитися цьому човну (проєкту,команді).
До мене пишіть/звертайтесь якщо хочете:
- допомоги з реалізацією ідеї - ми проконсультуємо щодо можливості її втілення (де взяти гроші, до кого звертатися по щось там, як запросити того-то і т.д.) та, у міру можливості, втілимо;
- стати частиною відділу.

Мій телеграм: @sspookyscary
Моя пошта: nastyakovaljova@gmail.com

 

Хома Анна 

голова комунікаційного відділу

Я відповідаю за комунікаційний відділ — контент в соціальних мережах студради так чи інакше створюється нами. Основною метою для нас є інформування студентства про можливості та заохочувати створювати власні за нашого сприяння в інфопартнерстві. Ще одна важлива задача — висвітлення діяльності студентської ради через різні канали комунікації.

Я завжди готова допомогти, звертайтесь:
- є класний проєкт чи подія, про яку необхідно проінформувати студентів.
*ще крутіше, коли вона твого авторства — ми залюбки підтримаємо твою ініціативу
- потрібно “упакувати” проєкт, можу допомогти і проконсультувати
- хочеш стати частиною нашого відділу? Чекаю на свіжі ідеї та рішення :)

Мій телеграм: @khoma26
Моя пошта: anna26xoma@gmail.com

 

Руслана Зазюк

голова студентської ради факультету “Дизайн”

Я відповідаю за найбільший факультет в нашій академії! Слідкую за тим, щоб графічні дизайнери, дизайнери одягу та дизайнери середовища жили дружно і були в курсі всього, що відбувається в стінах ЛНАМ. 

Буду рада допомогти, підтримати і відповісти на всі ваші питання щодо факультету Дизайну :)

Мій телеграм: @Runna_kh
Моя пошта: marouanna01268@gmail.com

 

Трубнікова Софія

голова студентської ради факультету ІТМ

Моєю основною метою як голови ІТМ є налагодження комунікації студентів кафедри з викладачами, адміністрацією академії та іншими кафедрами. Студенти мають розуміти, що кафедра ІТМ – в першу чергу про комунікацію, тому при виникненні конфліктів, питань чи пропозицій, ви можете писати особисто мені. Також, ви можете звертатись до мене з власними ініціативами щодо власних проектів, конекту з іншими кафедрами для співпраці або реалізації себе в загальноакадемічних івентах/проєктах/подіях.

Мій телеграм: @Zooonyaaa
Моя пошта: trubnikovasofia1@gmail.com

 

Олексій Махновський

голова студентської ради факультету ДПМ

Відповідаю за факультет вказаний вище. Я проводжу інформування щодо нововведень в академії та займаюся всім іншим, що стосується комунікації зі студентами. Важливо наголосити: якщо ви студент з мого факультету, ні в якому разі не бійтеся зв'язатись зі мною - я зроблю все, що в моїх силах, щоб дати відповіді на ваші запитання або спільно з нашою командою вирішити проблеми чи конфліктні ситуації на ваших кафедрах (якщо вони є).

Моя пошта: mahnovskiyoleksiy@gmail.com

 

Софія Іванова

голова студентської ради факультету ОМІР 

Як голова свого факультету, я відповідаю за комунікацію зі студентами, поширення свіжої інформації на таких кафедрах: СМ, МЖ, РТМ, АМП та МДС.
Мені важливо знати, що турбує вас.
Не бійтеся мені написати.
Я намагатимусь допомогти вирішити ваші питання. Завжди не проти зустрітись і поговорити про певні проблеми наживо.

Мій телеграм: @hisofica
Моя пошта: zosia.ivanova72@lnam.edu.ua

 

Ілля Турчин

голова студентської ради гуртожитку 

Як голова ради гуртожитку, я вислухаю всі твої запитання, пропозиції та потреби, і намагатимусь допомогти у вирішенні проблем. Також координую команду старост гуртожитку, котрі допомагають підтримувати його в порядку. Гуртожиток — як живий організм, який справно функціонує, бо ми всі докладаємо до цього зусиль. Будемо на зв’язку, звертайся!

Мій телеграм: @turchn
Моя пошта: turchyyyn@gmail.com

 

Луїс Вейн Сікорський Крим

кімнатний психолог

Привіт, взагалі я Вася, але всі чомусь називають мене Луїс. Професійно перевертаю вазонки, доводжу всю студраду до нервового тіку, але вони мене дуже люблять.

Можу запропонувати тобі моральну підтримку, якщо чухатимеш мені живіт.

Ще вмію мурчати, кажуть, що то лікує.

Пиши в інстаграм @louiswain_ir

Мняв