Привітання з нагоди ювілею академіка НАМУ Олександра Касьяновича Федорука

вівторок, 01. 10. 2019

Вп. Олександру ФЕДОРУКУ, 

доктору мистецтвознавства, професору, 

Дійсному члену (академіку) 

Національної академії мистецтв України, 

Головному редактору журналу 

«Образотворче Мистецтво»

 

ВИСОКОПОВАЖАНИЙ І ДОРОГИЙ 

ОЛЕКСАНДРЕ КАСЬЯНОВИЧУ!

 

    Ректорат, Вчена рада, професори Львівської національної академії мистецтв щиро вітають Вас з 80-літнім Ювілеєм! Маємо велику честь в динаміці культурно-мистецьких подій взаємодіяти з Вами як масштабною творчою особистістю, видатним вченим, проникливим інтелектуалом, одним з фундаторів національної школи мистецтвознавства, педагогом, редактором. Ви є уже давно визнаний лідер у прокладанні шляхів для дослідників історії українського модернізму в активних міжкультурних діалогах, для теоретиків і критиків сучасного мистецького процесу. 

Як багатолітній головний редактор єдиного за своєю місією в Україні фахового часопису «Образотворче Мистецтво», Ви не лише скеровуєте митців до консолідації навколо національних духових цінностей, але й підтримуєте платформу для дискусій, вдосконалення майстерності наукового мислення серед молоді. Ваші колеги по Львівській національній академії мистецтв – Ваші численні друзі – завдячують Вам особливою атмосферою професійного спілкування, популяризацією їх творчості та дружніми порадами щодо творчого розвитку. 

    З нагоди Ювілею бажаємо Вам, Дорогий Олександре Касьяновичу, всіх благ на дальший поступ у різних сферах Вашої діяльності, міцного здоров’я та Божої Опіки для Вас і Вашої Родини.

 

    Від колективу ЛНАМ – 

Ректор                                                                Володимир Одрехівський

 

Повернутись назад