COVID19

понеділок, 31. 05. 2021

В цій статті будемо розміщувати документи, які можуть бути корисними Вам для навчання в період наявних карантинних обмежень.

1. Графік освітнього процесу у ЛНАМ на 2020/2021 н.р. натисніть, щоб переглянути

2.Наказ про організацію навчання у ЛНАМ  доступний за посиланням.

3. НАКАЗ від 01.04.2021р. № 53 про продовження карантину до 12 квітня 2021

ПАМЯТКА СТУДЕНТАМИ ЛНАМ ЩОДО ОТРИМАННЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

1. Студенти, що прописані у м. Львові по медичну допомогу звертаються до сімейного лікаря з яким мають підписану декларацію.
  1. Студенти, що мають іншу прописку по медичну допомогу звертаються до сімейного лікаря з яким мають підписану декларацію або можуть обрати сімейного лікаря у будь якому лікувальному закладі м. Львова та підписати з ним декларацію. Студенти ЛНАМ, що проживають у гуртожитку академії мають змогу звернутися  до сімейного лікаря який працює в 1 міській комунальній поліклініці (м. Львів, вул. Руська, 20), чий кабінет знаходиться в гуртожитку ЛНАМ.
  1. Консультацію вузьких спеціалістів можна отримати через запис систему https://helsi.me/ або здійснивши запис у реєстратурі медичного закладу.
  1. За наявності електронного скерування від сімейного лікаря, незалежно від місця прописки, медичну допомогу можна отримати безкоштовно, якщо вона входить у перелік гарантованих державою.
  1. При відсутності електронного скерування в лікувальних закладах діє прейскурант на прийом та проведення процедур.
  1. Необхідність стаціонарного лікування визначає сімейний лікар або вузький спеціаліст.
  1. Студенти, що мають медичне страхування – діють відповідно до порядку визначеного договором.
  1. Студенти віком до 18 років, які отримують медичну допомогу, зобов’язані повідомити батьків, опікунів та отримати їх згоду на її надання.

Студенти віком 18-21року зобов’язані повідомляти батьків або рідних осіб про надання їм медичної допомоги.

1. Студенти ЛНАМ - громадяни інших країн, які на законних підставах проживають в Україні мають право підписати декларацію та отримувати безкоштовну медичну допомогу або скористатися медичним страхуванням на перебування на території України.
  1. Оскарження дій чи бездіяльності лікаря:
  • Звернення із письмовою заявою або скаргою до головного лікаря. Заяву або скаргу необхідно зареєструвати.
  • Гаряча лінія міста Львів – 15-80.
  • Гаряча лінія Кабінету Міністрів України – 15-45.
  • Подання заяви про проведення клініко-експертної комісії в міських, районних, обласних департаментах охорони здоров’я, а також КЕК МОЗ України.
  • Звернення до Інспекції з захисту прав споживачів.

Статистика щодо Covid-19 у ЛНАМ станом на 10:00 23 березня 2021 року (оновлюється щотижня згідно наданих звітів підрозділів):

Працівники ЛНАМ з підтвердженим Covid-19: 9

Працівники ЛНАМ на ізоляції: 2