Cучасне декоративне мистецтво. Межі та смисли

вівторок, 20. 11. 2018

У вівторок 20 листопада  у Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького (пр. Свободи, 20) відкривається виставка творчих робіт викладачів та аспірантів факультету декоративно-прикладного мистецтва ЛНАМ «Сучасне декоративне мистецтво. Межі та смисли» 

 

Діалектичне прагнення триматися границь явища та вийти за його межі є реакцією художника на виклики часу. Нові естетичні, соціокультурні, технологічні виміри інспірують розширення смислових горизонтів декоративно-прикладного, його мету, зміст і завдання. У дуальній грі традиційного та футурологічного, декоративного та утилітарного, зовнішнього та прихованого матеріалізуються, втілюються  у текстилі, склі, глині, дереві, металі  ідеї, рефлексії, змісти.  

Учасники виставки – інтелектуальна й творча еліта, що формуюють явище, котре можна окреслити як львівська школа сучасного декоративного мистецтва. Це видатні майстри  своєї справи, відомі в Україні та за кордоном професіонали, а також молоді випускники, котрі лише недавно вийшли на творчу арену зі своїми індивідуальними креативними програмами.  В основі кожної роботи вагома естетична компонента, ментальні й душевні переживання, емоційні коди, що несуть сучасному глядачеві унікальну енергетику.

Повернутись назад