вівторок, 21. 11. 2017

ДОРОГІ КОЛЕГИ – СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА ВЕСЬ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ!

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. У цей день українське суспільство віддає данину шани своїм Героям, учасникам Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Революція Гідності перемогла ціною великих втрат – смерті Героїв Небесної Сотні, – після чого розпочалася агресія Росії супроти України, з анексією Криму та окупацією частини Донецької та Луганської областей. І під час Революції Гідності, і в сучасних обставинах війни з російським окупантом весь колектив Львівської національної академії мистецтв – педагоги і студенти – займали і продовжують займати активну громадянську позицію, зокрема через творчі і волонтерські проекти, аукціони творів мистецтва зі збором коштів на Українську Армію, дипломні і курсові проекти на актуальну, суспільно та духовно ангажовану, тематику.

У зв’язку з Днем Гідності та Свободи вітаю кожного, хто разом з усім українським суспільством у різних формах мистецької творчості та громадської активності відстоює фундаментальні права людини, державний суверенітет України, її територіальну цілісність, хто особистими зусиллями наближає день перемоги над агресором.

Нехай кожного з Вас, а також Ваші Родини, супроводжує мир і злагода, міцне здоров’я та оптимізм. Якісна професійна освіта та стремління до максимальної творчої самореалізації будуть надійним фундаментом сьогоднішнього і завтрашнього дня України.

Слава Україні! Героям Слава!

Від імені керівництва – Ректор, професор Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ