День пам'яті жертв Голодомору

субота, 26. 11. 2016

Дорогі колеги – педагоги, аспіранти, студенти Львівської національної академії мистецтв!

Кожного року, в четверту суботу місяця листопада, в Україні вшановується пам’ять жертв Голодомору. Цього року це припадає на 26 листопада, як загальнонаціональний День пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій. Спільно з усім українським народом низько схиляємо голови перед невинно загиблими, знищеними співвітчизниками у 1932-1933 і 1937-1938 роках, як жертв свідомого геноциду Українства московським більшовицьким режимом. У нашому навчальному закладі студенти вивчають ці трагічні сторінки з підручників історії, що спонукає багатьох молодих мистців, а також педагогів, до створення мистецьких творів відповідної тематики. Про розуміння цієї трагедії свідчать і деякі дипломні роботи наших випускників, які апелюють до гуманістичних і морально-ціннісних почуттів українського суспільства. Закликаємо Вас, дорогі колеги, гідно вшанувати у цей скорбний день пам’ять усіх, хто був знищений страшною тоталітарною системою минулого, і консолідуватись навколо важливих духовно-культурних питань у нашому щоденному житті.

З повагою – Ректор,

професор                                                     Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ