Інформація для студентів ЛНАМ щодо академічної мобільності

середа, 16. 03. 2022

Шановні студенти! 

Від 15.03.2022 ЛНАМ призупинила процес академічної мобільності з іноземними закладами освіти. Заявки тих студентів, які перебувають за кордоном та були подані до 15.03.2022 ще будуть розглянуті.

З 15.03.2022 – у ЛНАМ відновлено навчальний процес у дистанційному форматі. Тим, хто вже перебуває за кордоном, але не розпочав навчання або не отримав відповіді чи підтвердження, рекомендуємо долучатись до занять дистанційно та продовжувати навчання у ЛНАМ.

 

До уваги студентів ЛНАМ, які розпочали навчання в освітніх закладах за кордоном!

Кілька відповідей щодо індивідуальних навальних планів студентів, кредитів і академічної різниці.

  1. Кожен з вас навчається на підставах академічної мобільності. Ми про це виразно інформували наших іноземних партнерів. Іншими словами: ви залишаєтеся студентами ЛНАМ, а в іноземних закладах є гостьовими студентами по обміну.
  2. Відповідно до нормативних документів, упродовж навчального семестру ви повинні набрати 27-30 кредитів ECTS, незалежно від рівня освіти (бакалавр чи магістр) і освітньої програми, на якій ви навчаєтеся. У декого буде можливість набрати таку кількість кредитів за кордоном, декому це не вдасться (з огляду на короткий семестр). Відповідно, різницю ми компенсуємо за рахунок дистанційного навчання (тобто вашої онлайн участі в лекціях ваших викладачів у ЛНАМ) або на підставі індивідуального графіка навчання, який буде складений для вас у кожному конкретному випадку після повернення в Україну.
  3. Будь ласка, не переживайте, ми подбаємо про кожного з наших студентів і ви без сумніву завершите цей складний для всіх семестр.
  4. Контактуйте з вашими викладачами, завідувачами кафедр, гарантами освітніх програм.

Повернутись назад