Історія однієї роботи. Карло Звіринський (інтерв'ю та показ фільму)
середа,
22.
11.
2023
22 листопада (середа), 15:00, Укриття ЛНАМ
Розмова про Карла Звіринського прикметна тим, що її важко сфокусувати на чомусь одному — настільки різносторонньою особистістю він був: художником, фотографом, викладачем, письменником. А ще він оправляв книжки у палітурки, писав вірші та деякий час навіть був членом Пласту.
Звіринський дуже «місцева» особистість, оскільки його життя міцно пов'язане з теперішніми Коледжем ім. І.Труша та Академією мистецтв, де він вчився та викладав до кінця життя.
«Історія однієї роботи» — це нагода зазирнути до майстерні митця, побути серед його друзів, дізнатися про початки навчання та відчути, якими були речі, події та люди, які його оточували та мали значний вплив на становлення й подальшу творчість.
Про все це йтиметься в розмові з донькою художника — Христиною Звіринською, яка зберігає архів художника, досліджує його творчість та без перебільшення найкраще знається у цій темі. Модеруватиме розмову Христина Воробій.
Вхід вільний
Запрошуємо!

Важливі події академії
11
Грудень
Понеділок
02
Грудень
Субота
01
Грудень
П'ятниця
25
Листопад
Субота
22
Листопад
Середа
20
Листопад
Понеділок
15
Листопад
Середа
15
Листопад
Середа