Карантинний щоденник

середа, 05. 05. 2021
«Карантинний щоденник» — перший виставковий проєкт першого набору студентів новоствореної кафедри актуальних мистецьких практик Львівської національної академії мистецтв, реалізований під кураторством медіахудожника, старшого викладача кафедри Олексія Хорошка.

На виставці демонструються відеороботи, створені у березні-квітні 2020 року. Спільний проєкт студентів ІІІ курсу Софії Козлової, Анастасії Прозорої, Христини Сілівон, Іллі Туригіна, Габріели Даренської та Крістіни Широн – результат дослідження досвіду перебування в карантинній самоізоляції.

Унікальність досвіду ізоляції у тому, що його поділяє більшість людей на планеті, він спільний для усіх нас. Це означає, що за минулий рік чи не кожен у той чи інший спосіб зіткнувся з відчуттям недосяжності, обмеженості та втрати.

Проєкт «Карантинний щоденник» – не про обмеження як втрату, але про можливість прийняти це зовнішнє обмеження для вдумливого уважного погляду в себе, погляду вглиб.

Виставку розгорнуто у галереї ЛНАМ за адресою Кубійовича, 35б.
Відкриття 5 травня о 15:00.

галерея ЛНАМ