Конкурс проектів у корпусі ЛНАМ № 1 на 2019 рік

вівторок, 30. 10. 2018

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ДЛЯ ЕКСПОНУВАННЯ В КОРПУСІ ЛНАМ № 1 ЛНАМ НА 2019 рік

  1. У Конкурсі можуть брати участь студенти 1-6 курсів Львівської національної академії мистецтв (далі – ЛНАМ) та її структурних підрозділів, аспіранти ЛНАМ та випускники ЛНАМ, викладачі ЛНАМ чи працівники структурних підрозділів ЛНАМ. Експонування проектів здійснюється у виставковому просторі в коридорі 2 поверху корпусу № 1, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кубійовича, 38.
  2. Конкурс проводиться з 5 вересня по 31 жовтня 2018 року включно. Оголошення результатів конкурсу до 1 грудня 2018р.
  3. До розгляду приймаються індивідуальні та групові проекти.
  4. Тривалість експонування проектів складає від 3 календарних тижнів з врахуванням 2 днів для монтажу виставки. Доступ до виставкового простору здійснюється згідно внутрішнього розпорядку роботи ЛНАМ.
  5. Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку на участь (завантажити тут) та фотографії робіт у визначені терміни в електронному вигляді на пошту info@lnam.edu.ua або принести особисто у Галерею ЛНАМ.
  6. Проекти, що подаються мають мати вказаних кураторів з числа викладачів, аспірантів чи працівників ЛНАМ.
  7. Затвердження проектів відбувається Художньою Радою ЛНАМ.
  8. Зміст проекту не повинен суперечити законодавству України. Роботи не повинні містити об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать Учасникам, жодним чином не порушувати вказаних прав третіх осіб. Категорично забороняється використовувати чужі роботи, фрагменти робіт чи ідеї (повністю чи частково). У разі невиконання цієї умови проект відсторонюється від участі в Конкурсі.
  9. Експонування проектів є безкоштовним.
  10. Супровідні витрати щодо друку поліграфічних матеріалів, підписів до робіт чи інші видатки, необхідні для експонування покриваються учасником самостійно.

Повернутись назад