Конкурс проектів у галерею ЛНАМ на 2017 рік

середа, 26. 10. 2016

Галерея Львівської національної академії мистецтв оголошує конкурс творчих проектів на 2017 рік.

До участі допускаються:
• студенти ЛНАМ та інших мистецьких ВНЗ;
• випускники ЛНАМ (після 2012 року).
• виставкові проекти, що репрезентують доробок окремих кафедр (дипломні та курсові роботи)

Для участі у конкурсі необхідно:
• заповнити паспорт майбутнього проекту (завантажити форму);
• представити візуальні матеріали (фото- , відео, що стосуються майбутнього проекту).

Всі матеріали надсилати на електронну адресу info@lnam.edu.ua із темою «Конкурс проектів-2017» (Відділ видавництва та інформації ЛНАМ)

Термін подачі проектів: до 30 листопада 2016 року

Результати конкурсу будуть оприлюднені у грудні 2016 року, після розгляду проектів Художньою радою ЛНАМ

Відібрані проекти отримають наступну підтримку:
- надання експозиційної площі;
- інформаційна підтримка заходу;
- друкована продукція (згідно затвердженого кошторису, лише для студентів ЛНАМ, що є членами профспілки);
- технічне забезпечення (експозиційне та конференційне обладнання);
- організаційне забезпечення.

Галерея ЛНАМ – це новий мистецький простір, створений з метою підтримки творчих ініціатив студентської молоді! Сучасно обладнаний арт-простір є своєрідним інкубатором авторських проектів студентів і випускників Академії. Ніяких жанрових, стилістичних чи інших обмежень до творчих реалізацій! Мета – створити максимально комфортну платформу для втілення ідей молодого мистецького середовища.

Важливі події академії

31  Травень Понеділок