Конкурс проектів у галерею ЛНАМ "Пори року"

четвер, 01. 11. 2018

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ
КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ
У ГАЛЕРЕЮ ЛНАМ «ПОРИ РОКУ»
НА 2019 Р.

 1. У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі митці. Експонування проектів здійснюється у галереї Пори року, що знаходиться за адресою: м Львів, вул. Вірменська 23 I-поверх
 1. Прийом заявок за адресою info@lnam.edu.ua ( в копію просимо вказувати seasons@lnam.edu.ua) з 5 вересня по 31 жовтня 2018 року включно.
  Форма заявки доступна за посиланням тут. Затвердження проектiв Художньою радою ЛНАМ до 1 грудня 2018 року.
 1. До розгляду приймаються індивідуальні та групові проекти.
 1. Тривалість експонування складає не більше одного місяця і не менше одного тижня. Для монтажу виставки виділяється 2 дні. Графік роботи галереї: з середи по неділю з 10.00 до 18.00, обідня перерва 13.00-14.00. Понеділок, вівторок – вихідні дні та може бути змінений залежно від особливостей проекту за поданням керівника відділу видавництва та інформації ректору ЛНАМ.
 1. Для участі у конкурсі потрібно подати заявку на участь та фотографії робіт у визначені терміни.
 1. Проекти ,що подаються мають мати вказаних кураторів.
 1. Затвердження проектів відбувається Художньою радою ЛНАМ.
 1. Зміст проекту не повинен суперечити законодавству України. Роботи не повинні містити об’єкти права інтелектуальної власності що не належать учасникам,жодним чином не порушувати вказаних прав третіх осіб . Категорично забороняється використовувати чужі роботи,фрагменти робіт чи ідеї ( повністю чи частково).У разі невиконання цієї умови проект відсторонюється від участі у конкурсі.
 1. Експонування у приміщенні галереї Пори року є платним. Вартість одного дня експонування розраховується бухгалтерією ЛНАМ і становить 300 гривень в день. ЛНАМ має право вносити зміни у вартість експонування.
 1. Супровідні витрати щодо друку поліграфічних матеріалів, підписів до робіт чи інші видатки, необхідні для експонування покриваються учасником самостійно.
 1. Художня рада ЛНАМ залишає за собою право рекомендувати експонування пропонованого проекту у іншому виставковому просторі в межах ЛНАМ.
 2. Художня рада ЛНАМ залишає за собою право відмовити у експонуванні проекту за умови надання неповної інформації щодо учасників проекти, відсутності чи недостатній якості візуального матеріалу.
 1. Після затвердження проекту, заявник зобов'язується заключити угоду із ЛНАМ та провести всі необхідні оплати не пізніше, ніж за 7 днів до початку монтажних робіт.
 1. Супровідні виставкові візуальні матеріали мають затверджуватись відповідальною особою, фахівцем з виставкової діяльності галереї ЛНАМ «Пори року».

Повернутись назад