Конкурс проєктів у галерею ЛНАМ на 2021 рік

четвер, 15. 10. 2020
  1. У Конкурсі можуть брати участь студенти 1-6 курсів Львівської національної академії мистецтв та її структурних підрозділів, аспіранти ЛНАМ та випускники ЛНАМ та аспірантури ЛНАМ від 2015 року випуску, а також студенти інших мистецьких ЗВО України. Експонування проєктів здійснюється у Галереї ЛНАМ, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кубійовича, 35Б, 1 поверх.
  2. Конкурс проводиться з 1 серпня по 15 жовтня 2020 року включно. Оголошення результатів конкурсу до 15 листопада 2020 р.
  3. До розгляду приймаються індивідуальні та групові проєкти. В групових проєктах допускається участь випускників ЗВО мистецького спрямування до 2015 року за умови, що їх частка не є більшою за 50% заявлених учасників проєкту.
  4. Тривалість експонування проєктів складає 2-3 календарних тижні з урахуванням 2 днів для монтажу виставки. Графік роботи галереї : пн-птн. з 10:00 до 17:00 та може бути змінений залежно від особливостей проєкту за поданням керівника відділу видавництва та інформації ректору ЛНАМ.
  5. Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку на участь через google форму, що знаходиться за адресою https://bit.ly/OpenCall2021 наступну інформацію: опис проєкту, перелік учасників, фотографії робіт, які будуть представлені у експозиції та візуалізацію проєкту у просторі у визначені терміни.
  6. Візуалізація проєкту у просторі може бути здійснена у наступних формах: з використанням 3D макету галереї у програмі Sketch Up, з використанням картонних макетів галереї чи їх фотографій. Інші форми візуалізації мають бути попередньо погоджені з відділом видавництва та інформації ЛНАМ. У випадку якщо частина робіт на момент подачі проєкту ще не є створеними, замість них у візуалізації можна використати довільні умовні позначення. Файли для створення візуалізації доступні тут.
  7. Проєкти, що подаються студентами мають мати вказаних кураторів з числа викладачів чи працівників закладів вищої освіти мистецького спрямування.
  8. Затвердження проєктів відбувається Художньою Радою ЛНАМ шляхом голосування. Залежно від наявних карантинних обмежень голосування може відбуватись в онлайн чи офлайн форматі. Рішення щодо формату відбору приймається на 7 днів до проведення засідання.
  9. Зміст проєкту не повинен суперечити законодавству України. Роботи не повинні містити об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать Учасникам, жодним чином не порушувати вказаних прав третіх осіб. Категорично забороняється використовувати чужі роботи, фрагменти робіт чи ідеї (повністю чи частково). У разі невиконання цієї умови проєкт відсторонюється від участі в Конкурсі.
  10. Експонування у приміщенні студентської галереї ЛНАМ є безкоштовним для студентів та аспірантів ЛНАМ. Після завершення експонування проєктів за участю випускників ЛНАМ чи інших осіб, одна з робіт залишається у фонді Галереї ЛНАМ (за вибором куратора проєкту).
  11. Супровідні витрати щодо друку поліграфічних матеріалів, підписів до робіт чи інші видатки, необхідні для експонування покриваються Учасником самостійно.
  12. Галерея ЛНАМ залишає за собою право відмовити у розгляді проєкту Художньою радою за умови надання неповної інформації щодо Учасників проєкту, відсутності чи недостатній якості візуального матеріалу чи відсутності візуалізації проєкту.
  13. Галерея ЛНАМ залишає за собою право відмовити у експонуванні виставкового проєкту у випадку, коли візуальний матеріал, що подавався на затвердження проєкту не збігається з об’єктами, що плануються експонувати.
  14. Художня рада ЛНАМ залишає за собою право рекомендувати експонування пропонованого проекту на період 2022 року (за умови наявності карантинних обмежень) чи у іншому виставковому просторі в межах ЛНАМ.

Залишились запитання?
Пиши на пошту gallery@lnam.edu.ua,
конт.номер 032-253-35-12,
в інстаграм https://www.instagram.com/gallery_lnam/
чи в чат в телеграмі https://t.me/GalleryLNAAchat

Подати заявку можна тут:  https://bit.ly/OpenCall2021

Файли для створення візуалізації доступні тут.