Конкурс проєктів у Галерею ЛНАМ на 2023 рік продовжено до 31 грудня!

субота, 31. 12. 2022

Друзі! Ви просили - ми зробили: конкурс проєктів 2023 ПРОДОВЖЕНО!

Ми розуміємо, що через низку обставин, зокрема регулярні відключення світла, не всі встигли подати заявку на конкурс проєктів в Галерею ЛНАМ на 2023 рік. Саме тому ми прийняли рішення продовжити прийом заявок до 31 грудня 2022 року.

Чекаємо на ваші заявки!

Якщо у вас виникають питання у процесі формування заявки - пишіть нам на e-mail gallery@lnam.edu.ua або приходьте до нас особисто

Детальніше про конкурс проєктів

Галерея ЛНАМ – це простір для творчої молоді, де студенти та випускники ЛНАМ можуть організувати свій проєкт. То ж якщо ви маєте круті ідеї і давно мрієте публічно презентувати свою творчість, чекаємо!

Заявки приймаються з 1 жовтня до 31 грудня 2022 р.

Порядок конкурсу

У Конкурсі можуть брати участь студенти та аспіранти ЛНАМ, а також випускники останніх п’яти років (від 2017 року випуску). Експонування проєктів здійснюється у Галереї ЛНАМ, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кубійовича, 35Б, 1 поверх.

Конкурс проводиться з 1 жовтня по 1 грудня 2022  року включно. Оголошення результатів конкурсу до 31 січсня 2022 р.

До розгляду приймаються індивідуальні та групові проєкти. В групових проєктах допускається участь випускників інших ЗВО мистецького спрямування до 2017 року за умови, що їх частка не є більшою за 50% заявлених учасників проєкту.

Тривалість експонування проєктів складає 2-3 календарних тижні з урахуванням 2 днів для монтажу виставки. Графік роботи галереї : пн-птн. з 10:00 до 18:00 та може бути змінений залежно від особливостей проєкту за поданням провідного фахівця з виставкової діяльності інформації ректору ЛНАМ.

Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку на участь через Google форму, що знаходиться за посиланням https://cutt.ly/pVVlcHQ наступну інформацію: опис проєкту, перелік учасників, фотографії робіт, які будуть представлені у експозиції та візуалізацію проєкту у просторі у визначені терміни.

Візуалізація проєкту у просторі може бути здійснена у наступних формах: з використанням 3D макету галереї у програмі Sketch Up, з використанням картонних макетів галереї чи їх фотографій. Інші форми візуалізації мають бути попередньо погоджені з відділом комунікації та виставкової дліяльності ЛНАМ. У випадку якщо частина робіт на момент подачі проєкту ще не є створеними, замість них у візуалізації можна використати довільні умовні позначення. Файли для створення візуалізації доступні тут 

Проєкти, що подаються студентами мають мати вказаних кураторів з числа викладачів чи працівників закладів вищої освіти мистецького спрямування.

Затвердження проєктів відбувається Художньою Радою ЛНАМ шляхом голосування. Залежно від наявних обставин, голосування може відбуватись в онлайн чи офлайн форматі. Рішення щодо формату відбору приймається на 7 днів до проведення засідання.

Зміст проєкту не повинен суперечити законодавству України. Роботи не повинні містити об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать учасникам, жодним чином не порушувати вказаних прав третіх осіб. Категорично забороняється використовувати чужі роботи, фрагменти робіт чи ідеї (повністю чи частково). У разі невиконання цієї умови проєкт відсторонюється від участі в Конкурсі. 

Експонування у приміщенні галереї ЛНАМ є безкоштовним для студентів та аспірантів ЛНАМ. Після завершення експонування проєктів за участю випускників ЛНАМ чи інших осіб, одна з робіт залишається у фонді Галереї ЛНАМ (за вибором куратора проєкту).

Супровідні витрати щодо друку поліграфічних матеріалів, підписів до робіт чи інші видатки, необхідні для експонування покриваються автором (учасниками) проєкту.

Галерея ЛНАМ залишає за собою право відмовити у розгляді проєкту Художньою радою за умови надання неповної інформації щодо учасників проєкту, відсутності чи недостатній якості опису проєкту у чи відсутності візуалізації проєкту.

Галерея ЛНАМ залишає за собою право відмовити у експонуванні виставкового проєкту у випадку, коли візуальний матеріал, що подавався на затвердження проєкту не збігається з об’єктами, що плануються експонувати.

Художня рада ЛНАМ залишає за собою право рекомендувати експонування пропонованого проекту на період 2023-2024 року.

Подати заявку можна тут:  https://cutt.ly/pVVlcHQ 

Файли для створення візуалізації доступні тут https://cutt.ly/lVVzsO6 

Залишились запитання?

За деталями звертайтесь:
gallery@lnam.edu.ua
+380938766798 (Анна)
Direct Insagram //gallery_lnam

Повернутись назад