Конкурс студентських наукових робіт

субота, 15. 01. 2022

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Мета конкурсу – підтримка обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

До участі у Конкурсі запрошуються студенти, які здобувають освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт проводиться у два тури:

перший тур - у закладах вищої освіти, листопад 2021 р. - січень 2022 р.;
другий тур - у базових закладах вищої освіти, лютий - квітень 2022 р.

За підсумками першого туру будуть відібрані кращі наукові роботи студентів для другого туру. Студенти ЛНАМ можуть подати наукову роботу на конкурс за спеціальностями: «Дизайн», «Культурологія», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Образотворче мистецтво та реставрація».

Другий тур Конкурсу зі спеціальностей «Дизайн», а також «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» проводитиметься в Київському національному університеті технологій та дизайну, зі спеціальності «Культурологія» в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського, зі спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Наукові роботи для участі в першому етапі Конкурсу просимо надсилати на електронну адресу studentcompetition@lnam.edu.ua до 15 січня 2022 р.

Детальніше про вимоги до наукових робіт, проведення конкурсу, нагородження переможців ви можете ознайомитись в положенні «Про всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» (https://bit.ly/3cwoBrU).

Ознайомитись з Наказом Міністерства освіти і науки України від  05.11.2021 р. № 1179 «Про всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році» ви можете тут: (https://bit.ly/3oKxzrj).