Конкурс творчих робіт імені Героя Небесної Сотні Назара Войтовича

середа, 01. 11. 2017

Оголошення про продовження конкурсу

Згідно засідання  конкурсної комісії ЛНАМ з відбору творчих робіт імені Героя Небесної Сотні Назара Войтовича «Значення Євромайдану для становлення демократичної Європейської України» від 28 квітня 2017 року було ухвалено рішення щодо продовження терміну подачі робіт до 1 листопада 2017 року у зв'язку з недостатньою кількістю робіт та відсутністю мотиваційних листів до більшості поданих заявок.

Присутні:
Одрехівський В.В. – ректор, професор, народний художник України
Шафран Р.С. – проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат мистецтвознавства, доцент
Шумський І.П. – декан факультету образотворчого мистецтва і реставрації, професор, народний художник України
Кусько Г.Д. – декан факультету декоративно-прикладного мистецтва,  кандидат мистецтвознавства, доцент
Скакун Я.В. – завідувач кафедри монументально-декоративної скульптури, професор, народний художник України
Василик Р.Я. – завідувач кафедри сакрального мистецтва, професор, народний художник України
Пікулицький Б.Р. – доцент кафедри графічного дизайну, заслужений художник України.

Конкурс творчих робіт проводиться з метою вшанувати загиблих героїв та пропагувати цінності Євромайдану як основоположні для розбудови європейської країни та успішної інтеграції Української держави у спільний європейський простір.

Конкурс організовується Громадською організацією «Родина Героїв Небесної Сотні», яка об’єднує родини загиблих, в рамках проекту «Відзнаки Героїв» у партнерстві з Львівською національною академією мистецтв. Конкурс проводиться з метою вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні, а також популяризації ідей життєствердності та патріотизму через створення творчих робіт, виконаних у техніках образотворчого та монументально-декоративного мистецтва (мозаїка, розпис, скульптура,  плакат та інші види і жанри, які транслюватимуть вказані ідеї як притаманні герою Небесної Сотні – Назарію Войтовичу – студенту із Тернопільщини, що захоплювався живописом, мозаїкою та історією України.

У Конкурсі можуть брати участь студенти 1-5 курсів Львівської національної академії мистецтв.

Конкурс проводиться з 6 лютого 2017 року по 10 травня 2017 року в 3 етапи:
I етап (6 лютого 2017 року – 10 квітня 2017 року) – оголошення конкурсу та подання Учасниками конкурсних робіт;
ІI етап (10 квітня 2017 року – 30 квітня 2017 року) – аналіз робіт учасників Конкурсною комісією та визначення фіналістів Конкурсу,
IІI етап (1-10 травня 2017 року) – фінал Конкурсу, нагородження переможців.

Порядок подання та оформлення конкурсних робіт
1. До розгляду Конкурсної комісії приймаються виключно індивідуальні, раніше не опубліковані творчі роботи.
2. Для участі у Конкурсі необхідно:
-  Подати творчі роботи у визначені терміни Оргкомітету.
- До кожної конкурсної роботи має бути додана «Заявка на участь»,  та мотиваційний лист.
3. Зміст роботи не повинен суперечити законодавству України. Роботи не повинні містити об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать Учаснику, жодним чином не порушувати вказаних прав третіх осіб. Категорично забороняється використовувати чужі роботи, фрагменти робіт чи ідеї (повністю чи частково). У разі невиконання цієї умови робота відсторонюється від участі в Конкурсі.
4. Конкурсні роботи необхідно надіслати для розгляду Конкурсною комісією до 23.00 год. 10 квітня 2017 року.
5. На додатковому аркуші слід зазначати прізвище, ім’я та по-батькові Учасника.
6. Роботи, які не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.
7. Роботи, які відхилені Конкурсною комісією, повертаються авторам у термін не пізніше 10 днів.

Фіналісти Конкурсу будуть нагороджені грамотами та цінними призами. Переможець Конкурсу отримує грошову премію у розмірі 500 євро. Робота переможця стає власністю ГО «Родина Героїв Небесної Сотні».

Повний текст Положення про конкурс читайте тут.

ЛНАМ