Круглий стіл: часопис "Образотворче мистецтво" в укр. художньому просторі

середа, 25. 04. 2018

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

МИСТЕЦЬКОГО ЖУРНАЛУ  «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

 

25 квітня 2018 року о 16.00 год. в Музеї Львівської національної академії мистецтв відбудеться презентація журналу «Образотворче мистецтво» Національної спілки художників України.

 

Журнал «Образотворче мистецтво» від початку існування (1935 р.) зазнав численних трансформацій – змінював назви, обсяг, періодичність, творчі підходи. Незмінним залишається головне завдання – забезпечити якісну теоретичну платформу для осмислення сучасного мистецтва. Сьогодні «Образотворче мистецтво» не просто реагує на мистецькі процеси та висвітлює ті чи інші події, а розвиває, стимулює та створює нове культурно-мистецьке середовище, прагне зосередити увагу на критичному аналізі визначальних тенденцій соціокультурної сфери.

Часопис насичений глибокими аналітичними матеріалами, які пропонують оригінальну авторську візію на сучасне розмаїття вітчизняного мистецтва. «Образотворче мистецтво» – якісне інформаційне середовище «про художників і для художників», котре дає змогу отримати цілісне й доволі повне відображення мистецької ситуації та розширити межі спілкування, робить процес обміну думками більш доступним і зрозумілим.

У презентації візьмуть участь головний редактор журналу «Образотворче мистецтво», дійсний член (академік) Національної академії мистецтв України, доктор мистецтвознавства Олександр Федорук, редактор, кандидат мистецтвознавства Володимир Петрашик, професор, кандидат мистецтвознавства, ректор Львівської національної академії мистецтв Володимир Одрехівський, професор, кандидат мистецтвознавства, проректор з наукової роботи Львівської національної академії мистецтв Роман Яців, інші провідні мистецтвознавці та критики мистецтва.

В ході дискусії головний редактор розповість про те, з чого розпочалась діяльність редакції, які видатні особистості в ньому працювали, розкриє концепцію журналу, проаналізує особливості функціонування в сучасних реаліях та окреслить перспективи розвитку та плани на майбутнє.

В рамках презентації відбудеться круглий стіл на тему «Образотворче мистецтво» в українському художньому просторі». Головними напрямками дискусії зазначені теми «Вимір сучасності», «Національна традиція і глобалізація», «Проблеми і перспективи мистецької освіти». Запрошуємо взяти участь!

 

Місце проведення: Музей Львівської національної академії мистецтв

Адреса: м. Львів, вул. Кубійовича, 38 (2 поверх)

Контактний телефон: +38 (032) 276-14-77

Музей ЛНАМ

Повернутись назад