Круглий стіл на тему «Актуальні проблеми взаємодії напрямних освітньої діяльності ЛНАМ»

середа, 17. 04. 2019

Відповідно до рішення Вченої ради ЛНАМ від 2.04.2019 р. та Розпорядження Ректора ЛНАМ № 12 від 03.04.2019 р. у середу, 17 квітня 2019 р. о 14.00 в Музеї ЛНАМ відбудеться засідання Міждисциплінарного Круглого столу на тему «Актуальні проблеми взаємодії напрямних освітньої діяльності ЛНАМ: теорія і практика». Метою Круглого столу є обмін думками щодо важливих аспектів методики підготовки студентів ЛНАМ різних кваліфікаційних рівнів та узгодження навчальних програм факультетів і кафедр ЛНАМ для ефективності навчального процесу в цілому.

На Міждисциплінарному Круглому столі передбачається розгляд таких аспектів:

• Понятійний та термінологічний спектр сучасного мистецтва і дизайну;
  • Образотворче, декоративне, ужиткове мистецтво, дизайн: співвідношення систем творчої діяльності;
  • Актуальність в структурі підготовки студентів ЛНАМ: теоретичний та методичний аспекти;
  • Міждисциплінарні мистецькі практики в дальшій перспективі освітньої діяльності ЛНАМ;
  • Актуальні проблеми розвитку декоративно-ужиткового мистецтва і дизайну;
  • Шляхи взаємодії різних стратегій викладання спеціальних мистецьких дисциплін у ЛНАМ.

На засідання запрошуються педагоги кафедр, аспіранти і студенти ЛНАМ.

Музей ЛНАМ