Лекція Валентина Однов'юна "Post-photography"

п'ятниця, 24. 03. 2017

24 березня 2017 року о 12.00 в галереї ЛНАМ  відбудеться лекція Валентина Однов'юна.       


Молодий митець розповість про своє навчання в Вільнюській академії мистецтв на магістерській програмі фотографії і сучасних медіа, представить свої проекти, зроблені в останні роки, розповість про парадокс сприйняття абстрактного зображення і його використання в сучасному контекстуальному мистецтві, застосування “криміналістичного” підходу в художньому дослідженні та філософію фотографії, базовану на працях пост-модерністських філософів: Вілема Флюсера, Жака Деріда, Жака Лакана і Мішеля Фуко.

 

Про лектора:  українець, проживає в Литві у Вільнюсі. З 2009 по 2016 провів 23 персональні та взяв участь в 20 групових виставках в Україні, Польщі, Литві і США. Наразі Валентин є учасником арт-резиденції RUCKA в Цесісі, Латвія. Проекти Валентина пов'язані з історичними та соціальними подіями, які він представляє через “абстрактне” зображення, працюючи із уявою глядача, щоб створити більш конкретну комунікацію з допомогою інтерпретації та концептуального мислення.
У 2016 р. увійшов до шортлиста "BALTIC YOUNG ARTIST AWARD 2016". Наприкінці 2016 Валентин зайняв перше місце в Литві у престижному конкурсі для арт-фотографів "Debiutas 2016" з серіями робіт "Surveillance" ("Спостереження") про в'язниці КДБ і "Warszawa1944" (“Варшава 1944”) про Варшавське повстання, які ставлять під сумнів відношення між тим, що ми бачимо і що ми сприймаємо в момент усвідомлення, і підкреслюють не тільки межі людського сприйняття, але й межі, де наслідки людської діяльності зустрічаються із причиною.

Повернутись назад