Магістри 2022. Виставка дипломних робіт

понеділок, 20. 02. 2023
З 16 січня у галереї Львівської національної академії мистецтв представлена експозиція дипломних робіт випускників магістерських освітніх програм 2022 року.

В умовах війни, в цей найважчий в історії навчальний рік, студенти ЛНАМ продовжували вчитися «наживо». Попри часті повітряні тривоги, ракетні атаки на місто, відсутність електроенергії, вони творили у стінах Академії свої дипломні проєкти.

Виставка має на меті підсумувати результати навчання та показати актуальний зріз творчих практик молоді, якій в складаних обставинах сьогодення вдалося виконати та захистити свої роботи. Переставлені твори вирізняються оригінальними авторськими інтерпретаціями актуальних проблем в різних формах, матеріалах та техніках. Важливе місце у магістерських дипломах займає і поглиблене наукове осмисленням теми.

Серед експонатів - вибрані твори живопису, скульптури, художнього скла, кераміки, текстилю, металу. В мультимедійному форматі представлено дипломні проєкти випускників кафедр сакрального мистецтва, реставрації творів мистецтва, графічного дизайну, дизайну середовища та дизайну костюма, а також процес захистів.

Загалом, у 2022 р. ЛНАМ випустила 84 магістри за чотирма спеціальностями (022 «Дизайн», 023 «Образотворче мистецтва, декоративне мистецтво, реставрація», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 034 «Культурологія»). Захисти відбувалися з 26 по 30 грудня 2022 р. та були відкритими для відвідувачів.

Запрошуємо.

Виставка триватиме до 20 лютого. Вхід вільний

Адреса: вул. Кубійовича 35б.

Графік роботи: пн-пт з 10:00 до 18:00

*можливі коригування графіку у зв'язку з відклюдченнями електроенергії у другій половині дня. Про це додатково повідомлятимемо на наших сторінках.

Повернутись назад