Міжнародне трієнале з живопису Карпатського регіону - Срібний квадрат-2018

середа, 17. 01. 2018

Шановні пані і панове!
У січні 2017 року ми розпочинаємо підготовку до організації Міжнародного трієнале живопису Карпатського регіону - Срібний квадрат 2018 (Польща - Румунія - Україна - Словаччина - Угорщина)

Це проект, який вдесяте проходитиме і реалізовуватиметься галереєю сучасного мистецтва в Перемишлі, починаючи з 1994 року, у співпраці з партнерами в Польщі і за кордоном.

Метою Трієнале - Срібний Квадрат є просування і документування актуальних тенденцій, які реалізовуються у сфері сучасного живопису, художників, які живуть в прикордонних районах п'яти країн, для яких традиції культури і мистецтва Карпатського регіону мають відношення до актуальних проблем - є голосом нашого покоління.

Художнім куратором Трієнале 2018 і автором головного задуму є Андрас Какочкі, критик та історик мистецтва (Музей Отто Германа / Художня галерея у Мішкольці)

Відкриття головної виставки та супутніх виставок відбудеться в травні 2018 року в Галереї ARP у Красичинському замку, вибраних Галереях і Національному музеї у Перемишлі (Польща). У 2018 та 2019 роках ми також представимо Трієнале в країнах, що беруть участь в проекті.

Запрошуємо Вас до участі в Трієнале - Срібний Квадрат 2018 до 31 січня 2018 року!

Форма заявки (польською мовою) - переглянути.
Концепція - українською мовою; польською мовою.
Інформаційний бюлетень - англійською мовою; польською мовою.

Сайт організаторів: http://www.bwaprzemysl.pl/

Головний організатор
Галерея сучасного мистецтва в Перемишлі

Установа культури Підкарпатського воєводства
вул. Т. Костюшка, 3, 37-700 Перемишль, Польща
тел.: +48 16 678 3881
e-mail: galeria przemysl@pro.onet.pl
www.bwaprzemysl.pl
проф. Януш Є. Цивіцкі
Координатор Трієнале / Директор Галереї

Повернутись назад