Виставка "Наші. 5 років" у галереї ЛНАМ

понеділок, 06. 07. 2020

З 6 липня по 24 серпня 2020 року у галереї ЛНАМ триває виставка  «НАШІ. 5 років», що представить вибрані дипломні роботи студентів ЛНАМ за період 2015-2020 р. Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду та Львівської міської ради.

Від початку заснування, щороку галерея ЛНАМ репрезентує  дипломні роботи випускників творчих спеціальностей ступенів «Бакалавр» і «Магістр». З 2017 року цей проект отримав назву «НАШІ» та зазвучав у медіа в новому форматі. Експоновані твори зазвичай вирізняються оригінальними підходами до художнього вирішення та нестандартним баченням молодими мистцями актуальної проблематики сьогодення. Цьогоріч у зв'язку з карантинними обмеженнями студенти не мали доступу до майстерень та не могли втілити свої ідеї повноцінно, однак це не завадило виконати свою дипломну роботу в домашніх умовах.

Назву «Наші» було обрано не випадково. Нею ми прагнули підкреслити значущість мистецьких пошуків кожного з випускників, які опісля закінчення Академії творять мистецьке середовище міста та України загалом. Їх сміливість та внутрішня свобода у експериментах засвідчує самодостатність та сформованість молодого покоління митців – випускників Львівської національної академії мистецтв.

Галерея ЛНАМ – перший у Львові арт-простір, для підтримки та популяризації творчих ініціатив молоді. Сучасно обладнана галерея, заснована як підрозділ Львівської національної академії мистецтв у 2015 р. як своєрідний «інкубатор» авторський та колективних проектів студентів та випускників академії.

Ювілейний виставковий проект «НАШІ. 5 років» відбувається за підтримки  Українського культурного фонду та Львівської міської ради.

галерея ЛНАМ