"НАШІ" - виставка кращих дипломів 2017р.

середа, 05. 07. 2017

Галерея Львівської національної академії мистецтв запрошує відвідати виставку, що репрезентує кращі дипломні роботи цьогорічних випускників творчих спеціальностей ступенів «Бакалавр» і «Магістр». Експозиція триватиме з 5 липня  до 12 серпня включно.

У рамках вступної кампанії 2017 р. в галереї ЛНАМ представлено експозицію з дипломних проектів, відзначених як найкращі в межах цьогорічного випуску. Виставка демонструє результати творчих пошуків та експериментів молодого покоління митців в сферах художнього скла, кераміки, металу, текстилю, дерева, графічного дизайну,  дизайну інтер’єрів та костюму, сакрального мистецтва, монументального живопису та скульптури, а також засвідчує про присутність у ЛНАМ не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну. Презентовано широкий діапазон художніх форм, тем, ідей, технік та жанрів.

На виставці можна побачити  концептуально цілісні та технологічно складні твори, інсталяції та медіа, оригінальні розробки у сфері дизайну та художнього текстилю, сучасний іконопис, скульптуру, модерні ужиткові речі, що вирізняються довершеними естетичними якостями та ін. Спільною рисою усіх представлених експонатів є високий фаховий рівень виконання, здобутий під час навчання в у найбільшому мистецькому ВНЗ Західної України.

Назву «Наші» ми обрали не випадково. Нею ми прагнемо підкреслити значущість мистецьких пошуків кожного з випускників, які опісля закінчення Академії творять мистецьке середовище міста та України загалом. Їх сміливість та внутрішня свобода у експериментах засвідчує самодостатність та сформованість молодого покоління митців – випускників Львівської національної академії мистецтв.

Проект «НАШІ»  демонструє великий творчий потенціал, надзвичайно професійну майстерність та непересічне образне мислення цьогорічних випускників Львівської національної академії мистецтв. Ми надаємо можливість молодому поколінню мистецької молоді отримати перший виставковий  досвід та представити свої навчально-творчі проекти для широкого загалу.

Куратори виставки – Юрій Новачинський, Анна Єфімова.

Запрошуємо ознайомитись із кращими дипломними проектами 2017 року у Галереї ЛНАМ з 5 липня  до 12 серпня.

 

Адреса: м. Львів, вул. Кубійовича, 35б (подвір’я лабораторного корпусу)

Години роботи Галереї: понеділок – п’ятниця, 10:00 – 16:00 год.

Контакти: info@lnam.edu.ua, тел.: (032) 253 35 12.

Галерея ЛНАМ

Повернутись назад