Науково-теоретична конференція професорського-викладацького складу, аспірантів і здобувачів ЛНАМ

середа, 20. 11. 2019

Відповідно до рішення Вченої ради ЛНАМ від 27.06.2019 р. у листопаді 2019 року будуть проведені наукові конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів, здобувачів і студентів ЛНАМ. Конференції матимуть статус відкритих, що передбачає участь у них фахівців з відповідних галузей знань з інших навчальних закладів України та зарубіжжя, а також профільних наукових установ. Матеріали конференції можуть бути надруковані у Віснику ЛНАМ (вимоги до публікацій доступні тут), який є у переліку ВАК України як видання, в якому рекомендується опублікування результатів дисертаційних досліджень, і публікації в якому індексуються в базі «Index Copernicus». У зв’язку з цим доводимо до відома колективу ЛНАМ та інших інституцій загальну тематику та аспекти, які будуть розглядатися на відповідних конференціях, а також терміни і вимоги до потенційних учасників.

Науково-теоретична конференція професорського-викладацького складу,  аспірантів і здобувачів ЛНАМ

(20 листопада 2019 р.)

МИСТЕЦЬКА ОСВІТА В УКРАЇНІ І СВІТІ:

стандарти професіоналізму та нова комунікативна реальність

Питання, що передбачаються до розгляду:

• Історія образотворчого мистецтва і дизайну: з нових досліджень;
  • Актуальні проблеми практики мистецтва, дизайну та мистецтвознавства;
  • Понятійний простір сучасного мистецтва;
  • Визначні художники та педагоги ЛНАМ: до формування ресурсних баз «Матеріали до енциклопедії ЛНАМ», «Матеріали до Великої Української Енциклопедії»
  • Україна – Європа: концептуальний діалог сучасних мистців;
  • Художник та історичні виклики сучасності.

Терміни подачі заявок на участь у науково-теоретичних конференціях – до 14 жовтня 2019 р. Після встановленого терміну теми доповідей і повідомлень прийматися не будуть.

Організаційний внесок для участі у конференції:
очна форма (з виступом) 50 грн. для викладачів, аспірантів та здобувачів ЛНАМ та інших закладів.
заочна форма - 100 грн. для викладачів, аспірантів та здобувачів ЛНАМ та інших закладів.

До початку роботи конференцій планується публікація програми з тезами доповідей.

Реквізити для оплати доступні тут.

Просимо надсилати копію квитанції про оплату на електронну пошту.

Форма заявки на участь у науково-теоретичній конференції:

1. Прізвище, ім’я, по-батькові;
  2. Посада (декан, завідувач кафедри, професор, старший викладач, викладач, асистент, лаборант, майстер відповідної кафедри, аспірант, здобувач, студент відповідних курсу, кафедри, факультету і т. д.);
  3. Наукове, вчене звання;
  4. Почесне звання;
  5. Тема і тези доповіді українською мовою, в обсягу до 2 сторінок тексту формату А4;
  6. Службова адреса, контактний телефон, e-mail.

Контактний телефон : (032) 276 55 81, 253-35-12

Електронна адреса для заявок conference@lnam.edu.ua