Прийом документів для навчання на підготовчому відділенні

п'ятниця, 29. 09. 2017

Оголошується набір на Підготовче відділення ЛНАМ!

Навчання на підготовчому відділенні дає можливість фахово підготуватися до вступних іспитів, адаптуватися до специфіки термінології та формулювання завдань, опанувати базові навички з володіння основними художніми дисциплінами. Особливі пільги слухачам підготовчого відділення не надаються, але за статистикою останніх років більшість з них вступає на бюджетну форму навчання. Після завершення річного та піврічного курсу слухачам вручається сертифікат про успішне проходження навчання на підготовчому відділенні ЛНАМ.

Цього року, окрім загального курсу базових дисциплін “Рисунок”, “Живопис”, “Композиція”, в слухачів є можливість з жовтня вступити на курс підготовки з спеціалізації “Монументально-декоративна скульптура”. Навчання проводитиметься за  такими дисциплінами: “Рисунок”, “Скульптура”, “Скульптурна композиція”, які включені до творчого конкурсу з спеціалізаціх 023 ОДР “Монументально-декоративна скульптура”.  

 

Основною метою підготовчого відділення є підготовка слухачів до вступу в ЛНАМ, або інші мистецькі вищі навчальні заклади. Але, водночас, навчальні програми та індивідуальний підхід до кожного слухача дають можливість не лише майбутнім абітурієнтам, але й усім, хто бажає оволодіти початковими базисними знаннями з художніх та теоретичних  дисциплін, поринути у специфічну атмосферу мистецького середовища, а також підвищити рівень володіння фаховими дисциплінами.

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

  •        заява (заповнюється під час подання документів)
  •       документ про здобуту освіту (або довідку про навчання)
  •       2 фотографії 3,5х4,5см
  •       копія документу, що посвідчує особу та громадянство (паспорт, свідоцтво про народження, і т.ін)

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ − 11000 грн.,  для всіх спеціалізацій, крім спеціалізації «Мистецтвознавство» (станом на 2017/2018 н.р.). Оплата проводиться посеместрово.

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ – 9 місяців (2 семестри) для всіх спеціалізацій, крім спеціалізації «Мистецтвознавство» (4 місяці, 1 семестр ).

Додаткову інформацію щодо набору слухачів та процес навчання ви можете отримати у Приймальній комісії ЛНАМ:
на сайті ЛНАМ http://lnam.edu.ua/uk/training.html

м.Львів, 79011,вул.Кубійовича, 38,
(головний корпус, 2-й поверх, каб. №2)
+38 032 243-74-28 або +380937462713 (Якимова Олена)
courses@lnam.edu.uaПовернутись назад