Новинка в ArtHuss! Книга «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць»

четвер, 09. 04. 2020

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу «Жіноча компанія. Поради і натхнення від 100 мисткинь і підприємиць». Партнерами видання став проєкт Всі. Свої - найбільша платформа українських бредів, яка підтримує та розвиває малий бізнес, а також Львівська бізнес школа, що сприяють фаховій освіті представників різних індустрій.

У книзі більш ніж 100 жінок розповідають про власний досвід створення бізнесу, проблеми, з якими стикаються підприємиці та рецепти подолання труднощів. Власниці медіа, керамістки, татуювальниці, комедіантки, архітекторки, рестораторки ‒ це лише частина спектру професій, якими займаються жінки. Авторка книги Грейс Бонні пояснює свою вибірку так: «Я хотіла представити мотивуючі і переконливі приклади з життя різних жінок, які займаються бізнесом. Аби інші жінки могли відкрити книгу на будь-якій сторінці і знайти там своє відображення».

 

Після перекладу книги «Жіноча компанія», видавництво ArtHuss розглядає можливість створення подібного проєкту про українських підприємиць та мисткинь. Цю ідею підтримують і партнери, адже Всі. Свої працюють з жінками, які створюють авторський продукт, а Львівська бізнес школа сприяє професійному зростанню за допомогою освіти. Тож невдовзі можна сформувати список з надихаючих українських діячок.

Передзамовлення на книжку доступні на сайті : https://www.arthuss.com.ua/shop/zhinocha-kompaniya

Повернутись назад