Обласна виставка дитячих малюнків у галереї ЛНАМ

п'ятниця, 26. 04. 2019

Обласна виставка-конкурс "Музика і фарба" організована департаментом культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

 

Департаментом щорічно організовуються виставки-конкурси дитячих мистецьких робіт, кожна з яких має свою цікаву тему та завдання. Наприклад: «Музика і фарба», «Діти Львівщини – Франкові», «Розкажи мені про свій край», «Твоя творчість допоможе сироті», «Тут, де я живу» та інші.

Цьогоріч конкурс ставив на меті привернути увагу дітей до музичної тематики. Представлені роботи - це спроби зобразити світ мовою мистецтва через призму дитячих очей. Показати свій власний і самостійний погляд на середовище, відкритість і щирість дитячої творчості, розповісти прості і зрозумілі історії кожного твору - це саме ті причини, чому цей проект вдруге відбувається у стінах галереї Львівської національної академії мистецтв.


Разом з “Видавництвом Старого Лева” ми відзначили роботи дітей книжками, що стануть їм цікавими вказівниками у світ мистецтва. Оглядаючи експозицію, нам приємно фіксувати щирі посмішки та радісні емоції від споглядання. Таке звернення до простого творчого пориву є можливістю відпочинку та знаходження гармонії у насичений клопотами передвеликодній час.


Виставка триватиме з 10 квітня до 26 квітня 2019.

галерея ЛНАМ

Повернутись назад