Основи ткацької майстерності. Відкрита академія ЛНАМ

субота, 21. 01. 2023
Друзі, нарешті це сталось!

"ВІДКРИТА АКАДЕМІЯ" - сучасний проєкт неформальної мистецької освіти від Львівської національної академії мистецтв. Найвідоміші митці, досвідчені викладачі мистецтва, кращі навчальні програми і все це у стінах, що живуть і дихають мистецтвом щодня. Короткі та довготривалі навчальні програми для різного віку та з різним рівнем підготовки.

"Відкрита Академія — це можливість вчитися мистецтва та дизайну в тих самих аудиторіях, на тому ж обладнанні, у тих же викладачів, що й студенти ЛНАМ. Але не чотири роки бакалаврату, а кілька тижнів або місяців. Замість вступних екзаменів коротка ґуґл-форма. Зимові та літні школи, курси, сертифікатні програми. Для творчого самовираження, технічного вдосконалення чи подолання стресу. Запрошуємо!" - ректор ЛНАМ Василь Косів.

Вже з 21 січня до 11 лютого запускаємо перший курс - “Основи ткацької майстерності”.

Освітня програма курсу передбачає ознайомлення з історією та сучасними практиками мистецтва текстилю. В рамках навчання Ви дізнаєтесь переваги та особливості різних ткацьких технік, зможете поекспериментувати з текстильними матеріалами в процесі ткання на верстаті, а також під наглядом професійного викладача зробите стильний шопер та серветку-ікат.

Навчання проходитиме у майстерні кафедри художнього текстилю ЛНАМ (Кубійовича 35а) на професійних ремізних верстатах та обладнанні для підготовки основи. Вам не потрібно хвилюватись про купівлю матеріалів, так як у вартість навчання уже входить все необхідне. Більше того, в процесі навчання Ви дізнаєтесь, як і які матеріали краще обирати та де їх вигідніше купувати.

Курс розрахований як для творчих людей, які працюють з текстилем та прагнуть отримати нові навички, так і для тих, хто хоче оволодіти знаннями та вмінням по створенню тканих виробів для власного вжитку.

Завершальним етапом курсу стане виставка студентських робіт, а також після закінчення курсу Ви отримаєте сертифікат від Львівської національної академії мистецтв.

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ: молодь та дорослі від 15 років

ПРО ВИКЛАДАЧА
Чала Олена. Педагог із понад десятирічним досвідом викладацької роботи на кафедрі художнього текстилю. З 2011 року працює на посаді завідувачки ткацької майстерні кафедри художнього текстилю ЛНАМ.
Творча сфера діяльності – гобелен, дизайн текстилю – ремізне та ручне ткацтво, вишивка.

ГРАФІК НАВЧАННЯ:
21.01 - 11.02.2023
Навчання відбуватиметься 3 рази на тиждень (вівторок, четвер, субота) з 16:00-19:00

ВАРТІСТЬ: 5000 гривень (у вартість входять усі матеріали)

Щоб записатись на курс, пройдіть онлайн реєстрацію за посиланням - https://forms.gle/Pqu8fGbDFpADt24aA.

Долучайтесь до спільноти Відкритої академії, щоб слідкувати за подіями та новинами про нові освітні програми.