Освітньо-мистецький проект «Освіта і творчий експеримент»

понеділок, 09. 10. 2017

    Однією з ключових подій фестивалю "Тетраматика" стане освітньо-мистецький проект «Освіта і творчий експеримент» (05–22.10 2017).
Цей проект – це спроба інтеракції із середовищем сучасної академічної освіти, створення своєрідного міждисциплінарного майданчика для комунікації та пошуку точок дотику як між сферою сучасного мистецтва та традиційною мистецькою освітою, так і між сферою сучасного мистецтва й різними, на перший погляд, далекими від мистецтва галузями науки й освіти. Саме тому частину заходів заплановано провести у окремих вищих навчальних закладах Львова (ЛНАМ, ЛНМА ім. М.В.Лисенка, ЛНМУ ім. Д. Галицького, НУЛП).

   Реалізація проекту «Освіта і творчий експеримент» може стати імпульсом, який допоможе розкрити творчий потенціал позамистецьких сфер діяльності, показати можливі шляхи співпраці між творчою уявою та новітніми технологіями у технічних науках, медицині, тощо. В рамках проекту відбудуться триденні майстер-класи результати яких будуть представлені в Музеї Ідей (13-26.10 2017).

Відкриття проекту у Галереї ЛНАМ відбудеться у понеділок 9 жовтня о 18:30.

 

Програма фестивалю "Тетраматика"

Галерея ЛНАМ

Повернутись назад

Важливі події академії

31  Травень Понеділок
14  Травень П'ятниця
22  Квітень Четвер
20  Квітень Вівторок
15  Квітень Четвер
05  Квітень Понеділок
05  Квітень Понеділок