Освітньо-мистецький проект «Освіта і творчий експеримент»

понеділок, 09. 10. 2017

    Однією з ключових подій фестивалю "Тетраматика" стане освітньо-мистецький проект «Освіта і творчий експеримент» (05–22.10 2017).
Цей проект – це спроба інтеракції із середовищем сучасної академічної освіти, створення своєрідного міждисциплінарного майданчика для комунікації та пошуку точок дотику як між сферою сучасного мистецтва та традиційною мистецькою освітою, так і між сферою сучасного мистецтва й різними, на перший погляд, далекими від мистецтва галузями науки й освіти. Саме тому частину заходів заплановано провести у окремих вищих навчальних закладах Львова (ЛНАМ, ЛНМА ім. М.В.Лисенка, ЛНМУ ім. Д. Галицького, НУЛП).

   Реалізація проекту «Освіта і творчий експеримент» може стати імпульсом, який допоможе розкрити творчий потенціал позамистецьких сфер діяльності, показати можливі шляхи співпраці між творчою уявою та новітніми технологіями у технічних науках, медицині, тощо. В рамках проекту відбудуться триденні майстер-класи результати яких будуть представлені в Музеї Ідей (13-26.10 2017).

Відкриття проекту у Галереї ЛНАМ відбудеться у понеділок 9 жовтня о 18:30.

 

Програма фестивалю "Тетраматика"

Галерея ЛНАМ

Повернутись назад