Пам'яті Янковського О.Й.

понеділок, 28. 08. 2017

ПАМ’ЯТІ ОЛЕГА ЙОСИПОВИЧА ЯНКОВСЬКОГО
(11 жовтня 1951 – 28 серпня 2017)


Ректорат, Вчена рада Львівської національної академії мистецтв з глибоким сумом сповіщають, що на 66 році життя відійшов у Вічність наш колега, відомий художник, багатолітній педагог, приват-професор кафедри художнього скла Олег Янковський. Випускник Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва 1984 року, Олег Йосипович розпочав свій професійний шлях як робітник шовкотрафаретної майстерні Львівського художнього-виробничого комбінату. Працював художником- вітражистом у Львівських реставраційних майстернях, згодом – на посаді художника Науково-дослідного сектору ЛДІПДМ (пізніше ЛАМ). Від 1994 року і дотепер працював викладачем кафедри художнього скла.

Олег Янковський був висококваліфікованим митцем і педагогом, автором численних технологічних новацій в галузі гутного скла та вітражництва. Його твори є в багатьох громадських установах та приватних помешканнях. Він володів унікальними знаннями і практичними навиками в галузі художнього вітражу, реалізував цілий ряд успішних творчих ідей, які були визнані як в Україні, та і поза її межами. З великим успіхом він керував курсовими та дипломними роботами, виховав кілька поколінь талановитих художників декоративно-ужиткового мистецтва. Смерть Олега Янковського – велика втрата для творчого і педагогічного колективу академії, а також для всієї мистецької спільноти Львова та України в цілому.

Керівництво, увесь колектив і студентство ЛНАМ глибоко сумує з приводу смерті Олега Йосиповича Янковського та висловлює щирі співчуття Родині Померлого.

Парастас відбудеться 29 серпня о 19:30 в домі покійного в мікрорайоні Левандівка (вул. Ловецька 10). Похорон відбудеться 30 серпня.

 

Повернутись назад

Важливі події академії

31  Травень Понеділок
14  Травень П'ятниця
22  Квітень Четвер
20  Квітень Вівторок
15  Квітень Четвер
05  Квітень Понеділок
05  Квітень Понеділок