Пам'яті Янковського О.Й.

понеділок, 28. 08. 2017

ПАМ’ЯТІ ОЛЕГА ЙОСИПОВИЧА ЯНКОВСЬКОГО
(11 жовтня 1951 – 28 серпня 2017)

Ректорат, Вчена рада Львівської національної академії мистецтв з глибоким сумом сповіщають, що на 66 році життя відійшов у Вічність наш колега, відомий художник, багатолітній педагог, приват-професор кафедри художнього скла Олег Янковський. Випускник Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва 1984 року, Олег Йосипович розпочав свій професійний шлях як робітник шовкотрафаретної майстерні Львівського художнього-виробничого комбінату. Працював художником- вітражистом у Львівських реставраційних майстернях, згодом – на посаді художника Науково-дослідного сектору ЛДІПДМ (пізніше ЛАМ). Від 1994 року і дотепер працював викладачем кафедри художнього скла.

Олег Янковський був висококваліфікованим митцем і педагогом, автором численних технологічних новацій в галузі гутного скла та вітражництва. Його твори є в багатьох громадських установах та приватних помешканнях. Він володів унікальними знаннями і практичними навиками в галузі художнього вітражу, реалізував цілий ряд успішних творчих ідей, які були визнані як в Україні, та і поза її межами. З великим успіхом він керував курсовими та дипломними роботами, виховав кілька поколінь талановитих художників декоративно-ужиткового мистецтва. Смерть Олега Янковського – велика втрата для творчого і педагогічного колективу академії, а також для всієї мистецької спільноти Львова та України в цілому.

Керівництво, увесь колектив і студентство ЛНАМ глибоко сумує з приводу смерті Олега Йосиповича Янковського та висловлює щирі співчуття Родині Померлого.

Парастас відбудеться 29 серпня о 19:30 в домі покійного в мікрорайоні Левандівка (вул. Ловецька 10). Похорон відбудеться 30 серпня.

Важливі події академії

31  Травень Понеділок