Підготовчі курси у ЛНАМ (2018-2019)

четвер, 15. 11. 2018

ЛНАМ запрошує слухачів пройти загальний курс підготовки з базових мистецьких дисциплін «Рисунок», «Живопис», «Композиція».
Заняття відбуваються 5 разів на тиждень у другій половині дня (починаючи з 15.00-16.00).

Також є можливість пройти окремі курси підготовки з спеціалізації «Монументально-декоративна скульптура». Навчання розпочинається разом із загальним річним курсом (у ІІ семестрі за умови набору групи більше 4 осіб).

Курс «Мистецтвознавство» - короткий курс з «Історії української художньої культури» та «Історії світової художньої культури», що дасть можливість підготуватися до творчого конкурсу за освітньою програмою "мистецтвознавство" (спеціальності 023 Образотворче, декоративне мистецтво, реставрація).

Навчальні програми та індивідуальний підхід до кожного слухача дає можливість не лише майбутнім абітурієнтам, але й усім, хто бажає оволодіти початковими базисними знаннями з художніх та теоретичних  дисциплін, поринути у специфічну атмосферу мистецького середовища та покращити свої професійні навички.

РЕЄСТРАЦІЯ  ЗА ПОСИЛАННЯМ

У КУРС НАВЧАННЯ (залежно від спеціалізації підготовки) ВКЛЮЧЕНО:

• Підготовку абітурієнтів до проходження вступних іспитів (творчий конкурс з «Рисунку», «Живопису», «Композиції», а також «Скульптури» та «Скульптурної композиції» за умови набору групи від 4 осіб))
  • Розвиток самостійного та творчого мислення
  • Пройти підготовку в провідних викладачів ЛНАМ
  • Адаптацію до процесу навчання у вищому навчальному закладі

ПІД ЧАС НАВЧАННЯ ВИ ОТРИМАЄТЕ:

• Початкові навички з володіння графічними (олівець, вугілля, соус тощо) та живописними (олійний живопис) техніками
  • Знання з основ композиції та вміння оперувати базовими прийомами організації формату
  • Можливість детально ознайомитись з факультетами та спеціальностями навчального закладу, а також з процесом навчання в ЛНАМ загалом та ґрунтовно підготуватися до нього

УМОВИ ВСТУПУ та НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

• заява (заповнюється під час подання документів)
  • документ про здобуту освіту (або довідку про навчання)
  • 2 фотографії 3,5х4,5см
  • копія документу, що посвідчує особу та громадянство (паспорт, свідоцтво про народження, і т.ін)
  • для хлопців призовного віку - копія приписного до військомату.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ − 13000 грн.,  для всіх спеціалізацій, крім спеціалізації «Мистецтвознавство» (станом на 2018/2019 н.р.). Оплата проводиться посеместрово.

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ – 9 місяців (2 семестри) для всіх спеціалізацій, крім спеціалізації «Мистецтвознавство» (4 місяці, 1 семестр ).

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ – 1 жовтня 2018р. (додатковий набір до 15 листопада)

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ – до 15 листопада. Дата співбесіди –для додаткового набору буде повідомлена окремо.

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ про набір слухачів та процес навчання ви можете отримати у Приймальній комісії ЛНАМ:
м. Львів, 79011, вул. Кубійовича, 38,
(головний корпус, 2-й поверх, каб. №2)
 +380937462713 (Якимова Олена)
courses@lnam.edu.ua