Підсумки проєкту «Промисловий дизайн. Виставка робіт студентів Технічного університету Брно»

понеділок, 03. 04. 2023
30 березня завершилася експозиція «Промисловий дизайн. Виставка робіт студентів Технічного університету Брно», яка тривала протягом двох тижнів у галереї ЛНАМ. Цей міжнародний проєкт співпраці ЛНАМ, ХДАДМ та колег із Чехії мав на меті привернути увагу до актуальних питань розвитку промислового дизайну та впровадження якісної підготовки фахівців в цій сфері в Україні.

В рамках виставки відбулося два круглих столи (22 і 29 березня), що передбачали обговорення, обмін думками та досвідом щодо освітніх перспектив промислового дизайну серед теоретиків та практиків дизайну, професорів та студентів з України та Чехії.

У заходах взяли участь: професор Технічного університету в Брно Ян Райліх, аспірант, викладач кафедри промислового дизайну Технічного Університету в Брно Павол Луптак, ректор ЛНАМ Василь Косів, професори ХДАДМ Володимир Лесняк, Володимир Погорельчук, Олександр Бойчук, перший проректор ЛНАМ Петро Нагірний, доцент кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка» Ігор Юрченко, завідувач відділу предметного дизайну КЗ ЛОР Львівський фаховий коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша Дем’ян Войтович, викладачка ХДАДМ, дизайнерка Інна Педан, професори ЛНАМ Орест Голубець, Віктор Москалюк.

До круглих столів також долучилися студенти і викладачі кафедр дизайну середовища та менеджменту мистецтва ЛНАМ, відділу предметного дизайну ЛФКДУМ ім.І. Труша та ін.

Завершився підсумковий захід презентацією відомого львівського дизайнера, засновника дизизайн-бюро «Hochy rayu» Віталія Кириліва, що продемонстрував напрацювання у напрямку промислового дизайну під час служби у Збройних силах України.

Загалом цей проєкт став першим кроком для налагодження міжнародної співпраці нашої Академії з одним із найпотужніших закладів дизайн-освіти у Чехії.

Дякуємо усім, хто долучився!


Куратори: Петро Нагірний (ЛНАМ), Володимир Лесняк (ХДАДМ), Ян Райліх (Brno University of Technology)

Повернутись назад