Підсумкова виставка пленеру ім. В. Патика «Волинські мотиви»

вівторок, 28. 08. 2018

28 серпня о 16 годині у Львівському Палаці мистецтв відбудеться відкриття підсумкової виставки пленеру імені Володимира Патика «Волинські мотиви».

З  17-го по 22 серпня у «Творчій майстерні» Роксолани та Остапа Патик у с. Мельники Шацького району Волинської області за ініціативи Західного регіонального науково-мистецького центру Національної академії мистецтв України вперше відбувся живописний пленер «Волинські мотиви» -  мистецька акція, що об’єднала творчість іменитих українських митців та молодих художників України та Китаю.  

Впродовж тижня тут обмінювалися досвідом  та творчими ідеями академіки та професори мистецьких інституцій України: Андрій Чебикін, Михайло Сальва, Андрій Бокотей, Галина Стельмащук, Володимир Одрехівський, подружжя Миколи та Євстахії  Шимчук, Володимир Сколоздра,  Ярослав Шимін, Петро Старух, подружжя Остапа та Роксолани Патик, Михайло Бокотей, Володимир Стасенко, Нестор Бордун, Ірина Муращик, Лада Цимбала та молодь львівської мистецької школи: Віталій Мурин, Андрій Роїк. У контексті  глобалізаційних реалій сучасного мистецтва, до учасників пленеру долучились молоді митці з Китаю, зокрема художниця Ян Цзи.

Підсумкова виставка ілюструє видове, жанрове та стилістичне розмаїття творчих інтерпретацій волинської природи у професійному мистецтві та окреслює реалії сучасного мистецького процесу в Україні.

Повернутись назад