Плетіння сіток у ЛНАМ

четвер, 30. 06. 2022

Друзі!

Від початку війни у ЛНАМ працює волонтерський штаб із плетіння маскувальних сіток. З кожним днем попит на них зростає, особливо у літній період.

За словами координатора штабу Олесі Дацко «…це вже маскувальне літо для ЗСУ! Чергову маскувальну сітку "виривають з-під рук"! Приходьте допомагати плести такий потрібний захист! Запит на сітки - черга на два тижні наперед! Одноразово просять, наприклад, 64 маскувальні сітки. Інші - 1000 квадратних метрів! І так кожен день по кілька разів. Коли військові змінюють дислокацію, чи облаштовують нові позиції - їм треба накрити все! Від цього залежить їхнє життя!».

У ЛНАМ є всі необхідні засоби - основи, тканини тощо. Потрібно тільки людей, готових приділити декілька годин вільного часу для цієї потрібної справи!

Плетіння сіток відбувається щодня, без вихідних, з 11:00 до 19:00 на кафедрі текстилю (12 аудиторія) та кафедрі менеджменту мистецтва (вул. Кубійовича, 35б).

За деталями звертайтесь за номером +380673712897 (Олеся Дацко)

Запрошуємо долучатися!