Презентація альбому Володимира Одрехівського

п'ятниця, 21. 09. 2018

Запрошуємо Вас на презентацію альбому народного художника України, ректора Львівської національної академії мистецтв, автора
пам’ятника Богданові-Ігорю Антоничу у Львові Володимира Одрехівського "Скульптура", що відбудеться в рамках Форуму Видавців у Львові 21 вересня 2018 року  о 16:00 в приміщенні Національного музею у Львові ім. А. Шептицького (проспект Свободи, 20).

Упорядник альбому: Володимир Одрехівський
Дизайн: Михайло Царик
Фото: Володимир Одрехівський, Василь Одрехівський, Ігор Сенкальський, Василь Пилип’юк
Автори статей до каталогу: доктор мистецтвознаства Олександр Федорук, кандидат мистецтвознавства Роман Яців

"Роздумуючи про палітру панорамної пластики Володимира Одрехівського, вдамося до методу порівняння. І саме це пасує в конкретній ситуації, що ставить цю пластику поза межі нашої втоми від негараздів нинішнього жорсткого життя, викликаючи довіру до скульптури художника. Отож, у мистецтві Володимира Одрехівського ми знаходимо еквівалент наших мрій, жадань, уявлень і надій, що їх слід сприймати як форму заперечення хаосу нинішніх суспільних відносин. Або ще один аргумент: з таким мистецтвом ми пов’язуємо приклади нашої віри у краще, наше сподівання у зміну прикрих життєвих обставин і нашої впевненості, що таке мистецтво і є моральним еквівалентом сподівань, що життєву втому врешті-решт заступить життєва снага і радість переконання: адже людина заслуговує, аби отримувати щастя від життя. "

Олександр Федорук
доктор мистецтвознавства, професор

"Духовність —  конструктивна платформа всієї тематично-смислової та жанрової будови творчості Володимира Одрехівського. Понад те, саме в цій етично-ціннісній парадигмі крок за кроком автор розбудував методологію свого формального мислення через поглиблені субстанції світовідчування та світорозуміння. Сьогодні взаємодія особистого та універсального привела мистця до численних образних знахідок. Його пластиці властива чітка ієрархічність елементів метафізики, а несуча форма заряджена тим глибинним викликом екзистенції, що пов’язує дію з підсвідомістю."

Роман Яців
кандидат мистецтвознавства, професор
 

пр. Свободи, 20

Повернутись назад