Презентація антології української теоретичної думки XX століття «ІДЕЇ, СМИСЛИ, ІНТЕРПРЕТАЦІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА» (упорядник Роман Яців)

четвер, 26. 05. 2022

Від великого мецената та інтелектуала, Митрополита Андрея Шептицького, геніального скульптора-новатора Олександра Архипенка і до сучасних аспірантів Львівської національної академії мистецтв, у геокультурних локаціях Львова і Харкова, Києва та Одеси, Рівного і Тернополя, Парижа і Торонто, Нью-Йорка та Женеви, Лондона і Гайдельберґа – така масштабна часопростірна будова чергового – вже Четвертого тому антології української теоретичної думки XX століття «ІДЕЇ, СМИСЛИ, ІНТЕРПРЕТАЦІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА» (упорядник Роман Яців).

Серед авторів – багато випускників і сучасних педагогів ЛНАМ, Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, Львівського державного коледжу декоративного і

ужиткового мистецтва імені І. Труша, інших мистецьких закладів. Сьогодні, в нових історичних реаліях, продовжиться професійний діалог про перспективи розвитку національної мистецької освіти та практики в світовій культурно-освітній динаміці XXI ст.

984 сторінки текстів з ілюстраціями про різні виміри творчих досвідів протяжністю у 100 років!

Презентація видання відбудеться у Музеї ЛНАМ (м. Львів, вул. В. Кубійовича, 38) у четвер, 26 травня, о 13.00.

Запрошуємо!
 

Повернутись назад