Презентація монографії Людмили Соколюк "Школа Раєвської-Іванової: мист.-пром. освіта у Харкові"

п'ятниця, 02. 10. 2020

Дорогі друзі, педагоги і студенти!

Маємо честь запросити Вас на презентацію нової монографії доктора мистецтвознавства, професора, завідувачки кафедри теорії та історії мистецтв Харківської державної академії дизайну і мистецтв

Людмили СОКОЛЮК «ШКОЛА РАЄВСЬКОЇ-ІВАНОВОЇ: МИСТЕЦЬКО-ПРОМИСЛОВА ОСВІТА У ХАРКОВІ (друга половина XIXпочаток XX ст.)»

(Харків: Видавець Олександр Савчук, 2020) за участі Авторки та інших відомих українських мистецтвознавців.

Багатоілюстрована монографія є першим фундаментальним науковим дослідженням подвижницької діяльності художниці Марії Раєвської-Іванової, яка у 1869 році відкрила у Харкові художньо-промислову школу – першу в Україні. Система навчання в ній закладалася з орієнтацією на художній рух в європейських країнах.

Презентація відбудеться у п’ятницю, 2 жовтня 2020 року,  о 13.00 год. у Музеї Львівської національної академії мистецтв (за адресою: Львів, вул. В. Кубійовича, 38)

Вхід вільний, з дотриманням карантинних вимог