Презентація резиденції Klementovica Biruchiy Art School

субота, 06. 05. 2017

Симпозіум сучасного мистецтва БИРЮЧИЙ - це ініціатива в області актуального мистецтва, яка щорічно проходить на острові Бирючий в травні та на початку вересня.
Симпозіум є культурною платформою, що поєднує функції творчої лабораторії і майданчика для колективної взаємодії і знаходиться в динамічному розвитку. В цьому році БИРЮЧИЙ разом з Фондом Союзу поляків міста Києва та Комплексом шкіл агробізнесу ім. М. Ратая проводить літню резиденцію в місті Клементовіце. Літня резиденція 2017 стане вже третьою подібною акцією. Попередні дві відбулись взимку 2017 та влітку 2016 років.
Учасниками стануть сучасні українські художники, куратором виступить молода мистецька група VIDSOTOK з міста Харкова.

Особливістю резиденції BIRUCHIY Art School стане освітня програма. Участь в ній можуть взяти українські студенти спеціалізованих навчальних закладів та молоді митці. Програма включає в себе цикл лекцій і практичну роботу в майстернях. Також для учасників Art School буде проведено три спеціалізовані екскурсії в Люблін, Казімєж-Долен і Варшаву, котрі передбачають відвідування культурних та арт-інституцій: галереї Labirynth, Galeria Biala, Centrum Spotkania Kultur, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Національної галереї Zachęta.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Просимо Вас попередньо зареєструватись https://goo.gl/forms/IVsjvKE9wflz7fwp2