Привітання з Днем художника

неділя, 11. 10. 2020

ДОРОГІ КОЛЕГИ – ПРОФЕСОРИ ТА ВЕСЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ, ДОРОГЕ НАШЕ СТУДЕНТСТВО!

У неділю, 11 жовтня, в Україні відзначається День художника – професійне свято митців і мистецьких педагогів різних творчих спеціалізацій. Львівська національна академія мистецтв є базовою інституцією, в якій формуються критерії фаховості та де відбувається діалог щодо ролі і функції естетичної творчості в нових соціокультурних реаліях. 2020 рік в умовах пандемії коронавірусу суттєво скорегував плани освітньої, науково-творчої, виставкової діяльності, натомість перебудував шляхи комунікації і взаємодії педагогів і студентів у вирішенні актуальних професійних задач. 

У нашому престижному навчальному закладі працює велике гроно творчих особистостей, які передають молоді свій кращий фаховий досвід. Водночас талановита молодь прагне самоствердитись у новітніх концепціях творчості, дедалі впевненіше комунікуючи зі своїми ровесниками в Україні та поза її межами. Вже на початках навчального року реалізовано кілька цінних організаційних задумів – з відзначення 5 річниці з часу заснування Галереї ЛНАМ, Першої Міжнародної резиденції «European Glass Education» (за підтримки УКФ), артпроєкт FRANKO LABORATORIUM 2.0. та ін. З такими ініціативами збагачується сам контекст формування нових підходів до творчості. Водночас відбулися масштабні покази творчості професорів ЛНАМ, що засвідчують тяглість традицій фахової освіти в структурі сучасного академічного життя.

Вітаю Вас, Дорогі колеги та студенти, з нашим професійним святом. Нехай кожному з Вас таланить у процесі творчого самовдосконалення, розвитку Ваших естетичних ідей на широкому полі культурно-мистецького життя сучасності. Бажаю Вам міцного здоров’я, подолання будь-яких ситуативних труднощів, життєвого оптимізму, стійкого Родинного щастя і нових творчих звершень! 

З повагою – Ректор Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ

Повернутись назад