Привітання з нагоди Дня працівника освіти

неділя, 01. 10. 2017

ДОРОГІ КОЛЕГИ!

Щиро вітаю кожного педагога Львівської національної академії мистецтв – професорів, доцентів, викладачів, асистентів, майстрів, лаборантів – з Днем працівників освіти. Кожного, хто пов’язав свою професійну діяльність з вихованням нових поколінь художників, дизайнерів, мистецтвознавців, патріотів Української держави. Наша Академія унікальна, оскільки саме тут формуються базові фахові риси молодих творчих індивідуальностей, які покликані духовно та естетично збагачувати нашу повсякденність, виробляти вищі стандарти соціокультурної комунікації. Тому Ваша роль в цьому процесі є дуже важливою і помітною. Заслуговує великої поваги Ваша щира посвята давнім традиціям національної мистецької педагогіки, бажання максимально вкласти себе у своїх учнів. Сьогодні можемо стверджувати, що така Ваша професійна віддача дає відчутний результат, і ми маємо підстави гордитися нашою львівською мистецькою школою, а з нею – і відомою в усьому світі львівською школою фахової мистецької, дизайнерської освіти.

З нагоди свята бажаю Вам, дорогі Колеги, нових успіхів у педагогічній праці, творчій діяльності, талановитих і вмотивованих студентів, життєвої енергії, міцного здоров’я та великого родинного щастя.

З великою повагою –

Ректор Володимир Одрехівський