Привітання з нагоди дня студента

субота, 17. 11. 2018

ДОРОГІ НАШІ СТУДЕНТИ!

У щоденному вирі подій нашого академічного життя Ваші наставники, старші колеги не можуть не помічати тої великої потуги, яка формується і самостверджується в сьогоднішній історичній реальності у форматах молодих творчих індивідуальностей. Львівська національна академія мистецтв стала для Вас платформою для професійного і духовного зросту, громадянського гарту. Ми радіємо від кожного Вашого успіху, вболіваємо за перспективу Вашого Родинного Щастя, очікуємо від Вас тих ініціатив, які стануть новими якісними щаблями Вашого великого творчого шляху. Захоплюємося енергетикою Ваших характерів, чуйністю Ваших сердець, готовністю відстоювати морально-ціннісні ідеали життя, української нації. Без Вашої креативності не могла б достойно розвиватися львівська мистецька школа, гідними спадкоємцями якої Ви є.

Керівництво, педагоги і всі працівники ЛНАМ щиро вітають Вас з Міжнародним Днем Студента й бажають великих творчих перспектив, міцного здоров’я для Вас і Ваших Родин, неслабіючої духової сили на ствердження власної ідентичності, Божої Опіки в житті та усіх мистецьких починаннях.

Від імені колективу – Ректор,
професор   Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ