Привітання з нагоди Дня студента

п'ятниця, 17. 11. 2017

ДОРОГА СТУДЕНТСЬКА МОЛОДЕ!

17 листопада – день, коли студентська активність закріпилась в статусі свята з особливим суспільно-ціннісним змістом. Рішення про Міжнародний день студентів було прийняте 1941 року в Лондоні на відзначення політично свідомої молоді, що постала проти насильства і наруги над ідеями гуманізму. Сьогодні Українська держава перебуває в такому періоді світової історії, коли саме студентська молодь виразно заявила про ціннісні прагнення нових поколінь, і коли саме вона стала в перші ряди боротьби за якісні перетворення в житті суспільства. За це Вам велика і щира вдячність!

Керівництво, педагоги Львівської національної академії мистецтв з великою повагою відзначають не тільки Вашу волю до професійних знань, але й наявність у Вас чітких морально-етичних орієнтирів. Ми радіємо за Ваші успіхи у творчості, науці, в розвитку Ваших універсальних здібностей. Наявність громадянської свідомості і патріотизму додає Вам тієї сильної мотивації, яка позитивно впливає на Ваш емоційний стан і відкриває нові шляхи для самореалізації в усіх сферах Вашої діяльності.

Керівництво, Вчена рада Львівської національної академії мистецтв щиро вітають Вас з Міжнародним днем студентів і бажають міцного здоров’я Вам і Вашим Родинам, нових відкритів себе та масштабних перетворень в своєму творчому покликанні. Віримо в те, що творча і громадянська активність стануть запорукою Ваших великих мистецьких перемог на ствердження Української національної культури в сучасному світі!

 

З великою повагою,
Ректор Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ  

Повернутись назад

Важливі події академії

31  Травень Понеділок
14  Травень П'ятниця
22  Квітень Четвер
20  Квітень Вівторок
15  Квітень Четвер
05  Квітень Понеділок
05  Квітень Понеділок