Привітання з нагоди Дня студента

п'ятниця, 17. 11. 2017

ДОРОГА СТУДЕНТСЬКА МОЛОДЕ!

17 листопада – день, коли студентська активність закріпилась в статусі свята з особливим суспільно-ціннісним змістом. Рішення про Міжнародний день студентів було прийняте 1941 року в Лондоні на відзначення політично свідомої молоді, що постала проти насильства і наруги над ідеями гуманізму. Сьогодні Українська держава перебуває в такому періоді світової історії, коли саме студентська молодь виразно заявила про ціннісні прагнення нових поколінь, і коли саме вона стала в перші ряди боротьби за якісні перетворення в житті суспільства. За це Вам велика і щира вдячність!

Керівництво, педагоги Львівської національної академії мистецтв з великою повагою відзначають не тільки Вашу волю до професійних знань, але й наявність у Вас чітких морально-етичних орієнтирів. Ми радіємо за Ваші успіхи у творчості, науці, в розвитку Ваших універсальних здібностей. Наявність громадянської свідомості і патріотизму додає Вам тієї сильної мотивації, яка позитивно впливає на Ваш емоційний стан і відкриває нові шляхи для самореалізації в усіх сферах Вашої діяльності.

Керівництво, Вчена рада Львівської національної академії мистецтв щиро вітають Вас з Міжнародним днем студентів і бажають міцного здоров’я Вам і Вашим Родинам, нових відкритів себе та масштабних перетворень в своєму творчому покликанні. Віримо в те, що творча і громадянська активність стануть запорукою Ваших великих мистецьких перемог на ствердження Української національної культури в сучасному світі!

З великою повагою,
Ректор Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ