Привітання з нагоди Дня Знань

вівторок, 01. 09. 2020

ДОРОГІ КОЛЕГИ – СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА ВЕСЬ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ!

Перше вересня – традиційний для всієї спільноти освітян України, а найперше  учнів і студентів – День Знань. 2020 року він має не схожі на попередні роки особливості, припадає на період карантинних заходів для подолання пандемії коронавірусу. Поза тим потреба у знаннях є настільки сильною, що тимчасові обмеження в міжособистісній комунікації не можуть ослабити значення Першого вересня в свідомості як учнівської, студентської молоді, так і педагогів.

Для високоавторитетної в освітніх і культурно-мистецьких колах і суспільно престижної Львівської національної академії мистецтв цей день вважається стартом для нових творчих зустрічей, взаємодії молодечої енергії та багатого професійного досвіду видатних наставників – професорів та асистентів, майстрів і митців світової слави. Фахові знання мають в нашій Академії особливий культ, що збудований критеріями європейської академічної мистецької освіти та національних традицій. Знання в сучасному розумінні – це міцна базова професійна підготовка і нові технології, оновлена науково-освітня методологія. Це відкритий шлях до самоствердження кожної молодої творчої індивідуальності, ключі до розуміння власної ідентичності, скріплення волі до перетворення в житті суспільства. Керівництво і педагоги ЛНАМ спонукають своїх студентів до самореалізації в різних творчих і наукових площинах, вважаючи їх своїми колегами в досяганні висот творчого духу. Ми радіємо, що до багатоголосся нашої академічної спільноти цього року долучиться велике гроно першокурсників, які мають відповідні потенції в перспективі стати визначними митцями, дизайнерами, теоретиками і менеджерами мистецтва і збагатити сучасний світ новими креативними ідеями.

З нагоди Дня Знань бажаю Вам, дорогі студенти та колеги, успішного початку навчального року, творчого натхнення та оптимізму, міцного здоров’я та Божої Опіки над Вами і Вашими Родинами. До зустрічей в аудиторіях академії та на онлайн майданчиках, з побажаннями великих успіхів в опануванні професійними знаннями та пізнанні незвіданих таїн Культури!

З повагою – Ректор  Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ