Привітання з нагоди Різдвяних та Новорічних свят

неділя, 31. 12. 2017

ДОРОГІ КОЛЕГИ – ПЕДАГОГИ, СТУДЕНТИ ТА АСПІРАНТИ, АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

До кожної родинної домівки, як і до нашої рідної академічної оселі наближається Новий, 2018 рік, а з ним і сповнений таїнств цикл Різдвяних Свят. Серця кожного українця наповнюються особливим духовним ладом, глибокими сакральними смислами. Наш унікальний, знаний в усьому мистецькому світі навчальний заклад пройшов ще одну важливу сходинку своєї великої історії. Позаду залишаються зусилля самовдосконалення кожного студента і кожного наставника, перемоги і невдачі, попереду нас очікують нові випробовування і – неодмінно – якісні перетворення, творчі здобутки і відкриття.

Різдво Христове спонукає кожну людину до морально-етичного очищення, до роздумів про вищі життєві цінності. Водночас це свято піднімає до нових духовних горизонтів, до оптимістичного бачення майбутнього. Виходячи з цієї світлої містичної символіки бажаю Вам, дорогі Колеги, великих Божих Щедрот для Вас і Ваших Родин, мобілізованого на нові творчі вершини Духу, міцного здоров’я і матеріального достатку. Нехай новий 2018 рік принесе Вам багато мистецьких набутків, злагоди в Родинах та миру і процвітання в рідній Україні.

Христос Рождається! Славімо Його!

З повагою – Ректор Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ

Важливі події академії