Про організацію навчального процесу у 20/21 навч. році

вівторок, 01. 09. 2020

Відповідно до Постанови КМУ No641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2», постанови головного державного санітарного лікаря України 22.08.2020 No 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)», рекомендацій МОНУ щодо впровадження змішаного навчання у закладах фахової передвищої та вищої освіти:

НАКАЗУЮ:
1. Графік освітнього процесу у ЛНАМ на 2020/2021 н.р., затверджений наказом ректора
N 45 від 22.05.2020 р. (протокол Вченої ради N8 від 27.05.2020 р.) залишити без змін;
2. 2020/2021 навчальний рік у ЛНАМ залежно від особливостей епідеміологічної ситуації у м. Львові розпочнеться відповідно:
1) «зелений», «жовтий» рівень епідемічної небезпеки - відвідування ЛНАМ здобувачами вищої освіти дозволено у звичайному режимі;
2) «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки - відвідування ЛНАМ здобувачами вищої освіти дозволено у групах не більш ніж 20 осіб;
3) «червоний» рівень епідемічної небезпеки - відвідування ЛНАМ здобувачами вищої освіти заборонено, освітній процес забезпечується дистанційно.
3. Запровадити у ЛНАМ змішану форму навчання для студентів денної форми навчання: теоретичні заняття, як правило, дистанційно, практичні фахові заняття - безпосередньо у навчальних майстернях та аудиторіях.
4. Науково-педагогічним працівникам, які читають лекції на потоках, заняття розпочати з 15 вересня 2020 р. для всіх курсів в онлайн режимі в обладнаній окремій аудиторії у ЛНАМ. Семінарські заняття проводити за вибором викладача залежно від кількості здобувачів освіти у групі.
5. 03 вересня 2020 р. науково-педагогічним працівникам, які читають лекції на потоках, пройти навчальний тренінг (аудиторія No12, головний корпус) для вдосконалення навичок користування навчальними інтернет-платформами. До тренінгу можуть долучитися за бажанням інші викладачі. Тренінг буде зарахований як одна з форм підвищення кваліфікації в обсязі 2 кредити. Відповідальним за організацію тренінгу призначити керівника ІОЦ Кулешника Т.Я.
6. Завідувачам кафедр забезпечити контроль щодо наявності навчально-методичного матеріалу з дисциплін в електронному форматі (тексти лекцій, ілюстративний ряд у PowerPoint, методичні рекомендації, тести, списки літератури, інтернет-ресурсів та ін.).
7. Використання натурного фонду кафедрами запровадити з 01 жовтня 2020 р.
Відповідальність за виконання наказу несуть декани факультетів.
Контроль за виконання наказу покласти на першого проректора Патик Р.С.

Наказ доступний для ознайомлення за посиланням.

Повернутись назад