Про відновлення навчального процесу в дистанційному форматі з 15 березня

вівторок, 15. 03. 2022

Дорогі студенти ЛНАМ!

З 15 березня відновлюється навчальний процес у ЛНАМ в ДИСТАНЦІЙНОМУ форматі, тобто ONLINE (Наказ по академії №11 від 09.03.2022, виданий відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/3378 від 07.03).

У кожного з вас багато запитань, на які ми спробуємо дати відповіді. В першу чергу, наказ про відновлення навчального процесу не означає, що вам потрібно сідати в поїзд і їхати до Львова :) 

Щодня ми моніторимо інформацію про те, де перебувають студенти, викладачі та працівники ЛНАМ. Ми в найкоротші продумаємо всі можливі формати дистанційного  навчання, подібні до навчання в період жорсткого локдауну:

1) для тих, хто залишився у Львові;

2) для тих, хто в рідному місті в Україні;

3) для тих, хто виїхав за кордон самостійно і не планує навчатись за програмами академічної мобільності;

4) для тих студентів інших ЗВО, які приїхали до Львова з Києва та Харкова.

Гуртожиток. Дистанційне навчання дозволяє вам залишатись у ваших домівках чи закордоном та навчатись дистанційно з використанням платформ Zoom, Google Meet, Telegram тощо. 

Студенти ЛНАМ із регіонів України, де ситуація критично нестабільна, можуть повернутись до гуртожитку ЛНАМ, попередньо заповнивши Google-форму:

https://docs.google.com/forms/d/1DNxHRO40AGHEsUgWMaIMDKOu-9fdGnzBRlv7CIb_Gm4/edit 

Давайте разом ставитись з розумінням до тих студентів із Києва та Харкова, які залишились без даху над головою та вимушено покинули рідне місто та знайшли прихисток у нас.

Матеріали. Про матеріали та все інше для навчання обговоріть індивідуально з викладачем. Завдання можуть бути адаптованими до викликів часу і кожен з викладачів поставиться з розумінням до тих, у кого немає можливості придбати матеріали через відсутність фінансової можливості чи з інших причин. 

Хто маєте можливість ділитися один з одним — діліться, хто немає можливості - не соромтесь попросити про допомогу. У період воєнного стану так важливо допомагати один одному.

Просимо кожного вас ставитись з розумінням до ситуації. ЗБЕРІГАЙТЕ СПОКІЙ І ТЕРПІННЯ. Академія працює в екстреному режимі та щодня думає над форматами роботи під час воєнного стану, що забезпечити студентам та викладачам безпечні умови життя та навчання.

Комунікуйте з вашими викладачами, будьте добрими один до одного і все буде Україна!!!

Повернутись назад