"Простір" Ольги Баландюх у галереї ЛНАМ

понеділок, 10. 09. 2018

10 вересня 2018 о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б) відбудеться відкриття персональної виставки «ПРОСТІР», що репрезентує творчий доробок молодої талановитої художниці Ольги Баландюх, студентки-магістра кафедри дизайну середовища ЛНАМ.

У своїх живописних творах авторка багато експериментує із фактурою, синтезом матеріалів, площинами та кольором, створюючи візуально насичені та глибокі композиції. Ключовим концептом представлених робіт є дефініція ПРОСТОРУ-КОСМОСУ та постійний пошук форми для його вираження.

Про свої роботи Ольга Баландюх говорить: «Час відірвати очі від екранів, а руки звільнити від клавіатури. Вийти на вулицю, вдихнути п’янкий аромат повітря і роздивитись навколо: побачити синяву неба та легкість хмар; пройнятись тремтінням від прийдешньої грози та посміхнутись миттєвим блискавицям; відчути теплі поцілунки Сонця на холодній шкірі; увійти в ніч, в космічний сон, який розкинувся міріадами зірок, огорнути туманності та пливти на хвилях мрій, які подарують спокій та насолоду. Кожного дня ми проходимо одне і те ж дерево, озеро, вулицю. Кожного дня над нами звисають хмари і гомонить небо. У поспіху ми не звертаємо уваги на цю уже буденну красу. Нас не дивує захід Сонця чи його ранковий спів, шелест вітру чи краплі дощу…

Цим проектом я хочу поділитися своїми враженнями та спостереженнями від безпрецедентності природи, чарівності безмежного неба та різноманітності барв космосу, нагадати, що щастя та краса зовсім поруч - вони у навколишньому середовищі, у найпростіших, але таких геніальних та прекрасних речах!».

Як стверджує куратор виставки, професор Ярослав Шимін «…творчість О. Баландюх яскраво ілюструє тезу про те, що реальність абстрактна, а абстрактність реальна…»

Запрошуємо ознайомитись із концептуальним арт-проектом «ПРОСТІР» у галереї ЛНАМ. Виставка триватиме до 24 вересня!

Промисткиню:

Ольга Ярославівна Баландюх (Ольвія)

Народилася 25.07.95 у м. Дрогобичі. Закінчила музичну школу по класу скрипки та Дрогобицький державний музичний коледж ім. В. Барвінського два факультети – скрипку та вокал. Живе у м. Львові. Навчається у Львівській національній академії мистецтв, кафедра дизайну середовища. Пише вірші та музику. Створює художні роботи в напрямку абстракції. Учасниця численних виставок, фестивалів та інших мистецьких проектів. Серед них:

• студентська виставка ‘‘Львів очима молоді 2016’’;
  • всеукраїнська виставка абстрактного мистецтва ‘‘Арт Акт 2016’’ у м. Чернівці;
  • міжнародний арт-фестиваль ‘‘New Wave Exhibition Vol.2’’ 2017 у м. Львові;
  • ІІ всеукраїнська виставка абстрактного живопису у м. Києві (2017);
  • всеукраїнська виставка ‘‘20.18. Thinking about Tomorrow’’ у м. Києві (2017);
  • всеукраїнська виставка до Дня Незалежності України у м. Києві (2017);
  • міжнародний Осінній Салон ''Високий Замок 2017'' у м. Львові;
  • всеукраїнська різдвяна виставка у м. Києві (2017);
  • художня виставка ‘‘Кольори Душі’’ у м. Києві (2018);
  • арт-фестиваль креативних індустрій ‘‘New Wave Exhibition Vol.3 ’’ 2018 у м.   Львові;
  • корейсько-українська виставка сучасного мистецтва KUCA ‘‘Exposure. Opening of season’’ у м. Києві (2018);
  • міжнародному фестивалі ‘‘220 Abstract Art Fest’’ у м. Києві (2018);
  • мультидисциплінарна виставка ‘‘27/7’’ у м. Києві (2018);
  • мультидисциплінарна виставка ‘‘Я SINоптик’’ у м. Києві (2018);

Персональні проекти:

1. ‘‘Ефемерність буття’’ в арт-центрі ‘‘Щось цікаве’’ м. Львів (2017);
  2. ‘‘Простір’’ в галереї ‘‘Бункермуз’’ м. Тернопіль (2018).

Адреса: м. Львів, вул. Кубійовича, 35б (подвір’я лабораторного корпусу)
Години роботи галереї ЛНАМ:  понеділок – п’ятниця,  10:00 –  17:00
Контакти: info@lnam.edu.ua, тел.: (032) 253 35 12,
Офіційний сайт: http://lnam.edu.ua ; офіційні сторінки у Фейсбук: https://www.facebook.com/galleryLNAM/ https://www.facebook.com/lvivartacademy/