Різдвяна виставка у галереї "Пори року"

четвер, 13. 12. 2018

13 грудня у галереї ЛНАМ "Пори року", що знаходиться на вулиці Вірменській, 23 відкрилась різдвяна виставка студентських робіт.

На ній представлені вибрані роботи з конкурсу на цьогорічну Різдвяну листівку ЛНАМ, який за короткі терміни мотивував 20-х студентів та випускників запропонувати свою візію офіційної листівки Академії.

Серед поданих проектів листівки був обраний варіант студентки третього курсу кафедри графічного дизайну Софії Покорчак. Участь також приймали студенти: Ткаченко Діана, Свистун Христина,  Бочарова Анна, Царинна Діана, Безух Діана, Дідик Катерина, Партика Анна та інші.

На виставку ми відібрали 10 варіантів, що були подані на конкурс та демонструють студентську візію теми Різдва. Окрім традиційних різдвяних зображень, зустрічаються й іронічні переосмислення "дедлайну", роботи у свята чи "надмірностей", які ми часом собі дозволяємо.

Окрім листівок до експозиції ввійшли творчі роботи в матеріалі, виконані студентами в минулі роки на кафедрах художнього скла, кераміки, текстилю.

Виставка діятиме до кінця січня.

галерея ЛНАМ "Пори року"